• Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau

Fórum

Opel Club Renbau :: Vlákna :: Poradna Omega :: OMEGA :: Omega převodovka :: Re: Porucha Automatu,zahraty jede jen na trojku
Vaše jméno:
Odpověď:


Témata příspěvků
Thomas81
Odeslal: Monday 03 August 2009 - 19:54:12
Zdravim,mam prosbu o radu.Mam OC 2.5 i automat.Za studena radi automat super,ale pokud se dostane teplota k 90 stupnum,okamzite nastane hlaska porucha automatu a jede to porad jen na trojku.Opet to funguje jen po vychladnuti motoru.Prosim o radu co stim.Ani servis Opel K.Vary (diagnostika) nezjisteno.Je tam novy olej i filtr.
Poslední odpovědi
Luk
Odeslal: Thursday 23 December 2010 - 09:25:45

Zdarec.
Mám stejný problém jako Thomas81. Vyšlo z toho nakonec nějaké řešení?
Mám automat po výměně oleje a začíná se házet za tepla do nouzového režimu.
Díky
JardaB
Odeslal: Thursday 06 August 2009 - 14:06:00

No nevim, kdyz koupis nejaky automat, budes vedet houby v jakem je stavu - IMHO tohle bude nejaka ptakovina a bylo by lepsi to opravit. Ale na druhou stranu, kdyz neni kym, tak je vymena asi rychle reseni - jako bonus bych mel o ten tvuj puvodni nefunkcni automat zajem, kdyz tak napis cenovou predstavu, jestli to budes menit
Thomas81
Odeslal: Thursday 06 August 2009 - 12:40:50

Abych pravdu napsal,automat se da sehnat celkem snadno.mam jiz nabidku na 5 automatu a ted se tedy rozhoduji podle ceny (1500-8000) a podle toho kolik ma najeto atak.To abych ji nekoupil a najel na ti 10000km a musel kupovat jinou.To se mi zrovna moc nechce.
mates
Odeslal: Thursday 06 August 2009 - 12:34:13

Určitě bude !!(a) ...o jedné bych věděl
Thomas81
Odeslal: Thursday 06 August 2009 - 12:18:02

Nebude tedy lepsi dat tam jinou prevodovku?
JardaB
Odeslal: Thursday 06 August 2009 - 12:13:38

To se mi nezda, ta klima zpusobi hlavne zapnuti ventilatoru a tim lepsi chlazeni - i oleje v prevodovce (ma vymenik v chladici) Zadna elektricka vazba tam neni, prevodovka ma svuj snimac teploty oleje a pri prehrati by se urcite nemela hned odpojit, ale resi to zrejme razenim nizsich stupnu. IMHO to bude nejaky teplotne zavisly solenoid, ktery po zahrati prestane elektricky fungovat, pripadne zoxidovany konektor atp.
Thomas81
Odeslal: Thursday 06 August 2009 - 11:55:41

Dnes jsem se opet trochu projel v té mé OC..Pri zapnuti klima je motor někde kolem 85 stupnich a to automat radi bez problemu.Jakmile ji vypnu je tam 90 stupnu a okamzi te je tam jen trojka a je konec - nouzovy rezim.Bude to tedy asi opravdu cidlo teploty oleje motoru,nebo cidlo otacek.Nevite kde se nachazi a jak se daji vymenit,popripade sehnat jine a za kolik?
Thomas81
Odeslal: Wednesday 05 August 2009 - 11:20:34

Mates ,no to teda..to mam te svoji OC jako zahnout ???
Problem je v tom,ze kolem Karlovarska se do oprav automatu nikomu nechce.
mates
Odeslal: Wednesday 05 August 2009 - 11:15:34

A nechceš rovnou celou Omegu s funkčním automatem? !!(a)

Add to Google Pridej na Seznam
TOPlist Seznam S-Rank CZIN.eu PageRank Alexa Rank JyxoRank 

Vygenerováno za:0.0567 sec,0.0134 z toho dotazů.