• Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau

Fórum

Opel Club Renbau :: Vlákna :: Poradna Omega :: OMEGA :: Omega exteriér :: Re: chladič vody opel omega 2.5 TD
Vaše jméno:
Odpověď:


Témata příspěvků
tomino 2.5TD
Odeslal: Tuesday 29 December 2009 - 18:13:36
zdravím opláky : stala se mi nepříjemnost , praskl mi chladič vody na omeze 2.5 TD automat,klima rv.99 , ten plastoví bok , tak jsem vyndal chladič ze stare omegy taky 2.5 TD ale manual a zjistil jsem že tam chybí jedno čidlo...nevíte o jaké čidlo se jedná a jestli je možné ten chladič z manualu dat do toho automatu...
Poslední odpovědi
Vraňoch
Odeslal: Friday 22 January 2010 - 13:10:21

JardaB napsal ...

A to teda nemelo chladic oleje v chladici? Nebo to neresis?

nejakej chladic je taky pred levym prednim kolem. Predpokladam, ze je to chladic oleje z motoru. Pred pravym kolem je zase mezichladic stlaceneho vzduchu.

Náčelník
Odeslal: Friday 22 January 2010 - 08:36:25

tomino 2.5TD: zdarec...ten chladič máš ještě u sebe? Potřebuji ten ventil co je v dolní části na straně řidiče(levá strana). Většinou je červený, ale hlavně plastový. Moc bych jej potřeboval, prosím. Děkuji za info.
JardaB
Odeslal: Thursday 21 January 2010 - 18:55:22

A to teda nemelo chladic oleje v chladici? Nebo to neresis?
tomino 2.5TD
Odeslal: Thursday 21 January 2010 - 18:36:46

tak chladič z manualu funguje v automatové omeze , zatím jezdím bez problémů
tomino 2.5TD
Odeslal: Tuesday 29 December 2009 - 22:47:29

děkuji pánové za info ...
Legend
Odeslal: Tuesday 29 December 2009 - 22:20:40

Každá Omega s automatem musí mít chlazení automatu, záleží na typu motoru. Někdy je přímo vestavěný ve vědním chladiči na straně spolujezdce, nebo mlže být zvlášť jako samostatný chladič. Sleduj trubky od automatu, kam vedou a podle toho se to pozná, jaký typ chladiče je v tom konkrétním autě.
tomino 2.5TD
Odeslal: Tuesday 29 December 2009 - 19:03:47

a jak je to s tim chladičem automatu ?
Lhex
Odeslal: Tuesday 29 December 2009 - 18:52:08

hmm to asi nepujde, co jsem kupoval nový chladič tak má dva okruhy a u manualu se ten jeden prostě nezapojí, takže pokud tam vubec neni tipuju že to do automatu použít IMHO nejde
tomino 2.5TD
Odeslal: Tuesday 29 December 2009 - 18:47:50

já právě vůbec netušim,moc temhle vecem nerozumím , přehazoval to kamarád ... chladič byl uplne stejnej jen tam chybělo jedno čidlo na tom plastovem boku ...
JardaB
Odeslal: Tuesday 29 December 2009 - 18:33:35

A nechybi tam hlavne chladic na ten automat? Jen tipuju, je mozny, ze TD ho ma extra, i kdyz nevim teda proc by...
Jeste me napada, ze starsi TD snad mely viscospojku na vetrak, tak mozna nepotrebovaly cidlo, takze by to asi neslo...

Add to Google Pridej na Seznam
TOPlist Seznam S-Rank CZIN.eu PageRank Alexa Rank JyxoRank 

Vygenerováno za:0.0618 sec,0.0171 z toho dotazů.