• Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau

Fórum

Opel Club Renbau :: Vlákna :: Poradna Zafira :: ZAFIRA :: Zafira motor :: Re: Opel Zafira 2.0.DTI škube
Vaše jméno:
Odpověď:


Témata příspěvků
Zuzana
Odeslal: Saturday 09 January 2010 - 13:48:43
Dobrý den, mám OPEL Zafira 2.0.DTI 16 V r.v.2002 typ motoru Y20DTH. Na volnoběh jde normálně. Při jízdě po městě ( 20-30 km/h) škube jako když jde jen na tři válce. Při rychlejší jízdě pokud je pod plynem jde normálně. Když sundám nohu z plynu škubne jako kdyby bylo něco ucpaný. V Opel servis na diagnostice nic nenašlia vstřiky jsou prý v pořádku. Bylo měměno palivové čerpadlo. Poradí mi někdo co by to mohlo být. Díky
Poslední odpovědi
Ondre
Odeslal: Monday 26 July 2010 - 10:42:00

a duvod proc ho nechce vzit na reklamaci ti rekl?
Zuzana
Odeslal: Monday 26 July 2010 - 00:10:19

Díky za rady. Chyba je v řídící jednotce čerpadla. díky super opraváři tady u nás v mostě, který mi čerpadlo namontoval a teď mi ho odmítá vzít do reklamace mám akorát spoustu starostí a bude mě to stát hodně peněz. auto zprovozním a pak jde do světa. Už ho nechci ani vidět.
qpc
Odeslal: Monday 15 March 2010 - 08:35:09

odkudpak jsi Zuzanko?
hanzvz
Odeslal: Sunday 14 March 2010 - 21:08:34

zdravim, mam uplne ten samej problem a nejdriv diagnostika nic neukazovala a po case mi zafira prestala jit do otacek a nejela.a na palubce se rosvitilo auticko s klickem a potom mi diagnostika ukazala EGR ventil...Tak to mas mozna to samy
JardaB
Odeslal: Tuesday 26 January 2010 - 23:04:58

No, zacal bych zmerenim kompresnich tlaku, pokud OK, tak by byl v podezreni nejaky vstrik a pokud OK, tak cerpadlo. Jo nafta se vyplati, to uz znam
Anonymní
Odeslal: Tuesday 26 January 2010 - 23:01:47

Díky za rady, ale hadičky jsou prý vyměněný. jak vám chlapi závidím že tomu rozumíte. Já mám už od září tenhle problém a nikdo to nedokáže vyřešit. Takže vlastně nepojízdný auto. V malejchotáčkách při tom škubání je to totiž docela blbě ovladatelný. Už jsem byla ve třech servisech z toho i Opel značkový a nikdo neví co s tím.
mates
Odeslal: Monday 11 January 2010 - 12:34:52

VIKI napsal ...

Jake palivove cerpadlo? Ja tam zadne nemam!

Ne? A jak se ti dostane nafta ze zadu dopředu?
VIKI
Odeslal: Monday 11 January 2010 - 11:31:59

Jake palivove cerpadlo? Ja tam zadne nemam!
steve
Odeslal: Saturday 09 January 2010 - 22:11:23

Taky bych to videl jako přiskříplej nebo prošoupanej podtlak na sání,pokud jsou tam jeste originální rozvody z plastových trubiček-nic divnýho.
Vymen je za palivový opletený hadičky a máš vystaráno i do budoucna
qpc
Odeslal: Saturday 09 January 2010 - 21:27:03

nemáš někde praklou nějakou podtlakovou hadičku? koukni kolem motoru na hadice..

Add to Google Pridej na Seznam
TOPlist Seznam S-Rank CZIN.eu PageRank Alexa Rank JyxoRank 

Vygenerováno za:0.0614 sec,0.0331 z toho dotazů.