• Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau

Fórum

Opel Club Renbau :: Vlákna :: Poradna Astra :: ASTRA :: Astra podvozek :: Re: Mlácení při jízdě na levém kole..
Vaše jméno:
Odpověď:


Témata příspěvků
Milan28
Odeslal: Monday 19 April 2010 - 18:48:20
Dobrý den,
něco mi při jízdě mlání někde okolo kola řidiče na astře " f " r.v. 97, mlácení jde slyšet jen když najedu na nějaký hrbolek i menší, ale na rovince to nic nedělá. Nevíte co by to mohlo být? Co třeba kotouče? Kolik má bát prosím minimální šířka? Nebo co to může dělat?Děkuji
Poslední odpovědi
Milan28
Odeslal: Tuesday 20 April 2010 - 19:16:27

Už je to OK, jen mi drhnul plech tak jsem rád, díky všem
vrgadaa
Odeslal: Tuesday 20 April 2010 - 07:33:29

do servisu a zvednout, mne neco podobneho na omeze delala ulomena pruzina
Ondre
Odeslal: Monday 19 April 2010 - 20:17:14

Desticka, kdyby byla sjeta, tak by bud drhla a brzdilo by to kov na kov nebo by v horsim pripade vylitla treba ven. muze to byt treba stabilizator, silentbloky ramene, cepy rizeni nebo spodni cep atd.
Milan28
Odeslal: Monday 19 April 2010 - 20:06:09

Aha tak to na to budu muset ještě kouknout na jámě co t může být? Mohla by to být třeba rozsypaná brzdová deska? Jinak v té tabulce se moc dobře neorientuji, které v té tabulce jsou na mé auto?Typ motoru mám X16XEL, kw: 74, díky moc
Martas
Odeslal: Monday 19 April 2010 - 19:44:14

Musi tam byt uplne stejne jako tam byly, tedy odvetrane (dvojite).





Ale to co popisujes kotouc urcite nedela.
Milan28
Odeslal: Monday 19 April 2010 - 19:33:14

Mám tedy rv.96 , 5 dveř, hatchback, motor 1,6 16V a mám kotouče, které mají TZV. díru mezi dvěma kotouči. To jsou ty odvětrané? Mohu dát obyčejné, ketré tam ten otvor nemají?Děkuji
Martas
Odeslal: Monday 19 April 2010 - 19:22:37

Hmmm Astra F rok 97 ... to znamena minimalne 3 rozmery kotoucu ... s kristalovou kouli se uz nema cenu opakovat, tak prosim aspon napis typ motoru a karosarske provedeni a zda mas kotouce odvetrane nebo ne.
Milan28
Odeslal: Monday 19 April 2010 - 19:19:20

Já se na to díval, ale neměl to zvedlé, připadá mi že mám již ojeté kotouče. Měřil jsem je šuplerou a na každé straně mám sjetý asi 1,5mm, jsou již ojeté a na výměnu nebo jsou ještě podle Vás dobré? Kolik může být minimálně kotouč?Děkuji
Martas
Odeslal: Monday 19 April 2010 - 19:03:46

Nestalo by spis za to auto zvednou a podivat se sam ?

Uznavam hodne prace ale kristalovou kouli nikdo nemame abychom vyvestili ktera z rekneme 20 soucasti okolo kola to dela ....

Add to Google Pridej na Seznam
TOPlist Seznam S-Rank CZIN.eu PageRank Alexa Rank JyxoRank 

Vygenerováno za:0.0365 sec,0.0078 z toho dotazů.