• Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau

Fórum

Opel Club Renbau :: Vlákna :: Poradna Astra :: ASTRA :: Astra podvozek :: Re: Dodělání servo řízení
Vaše jméno:
Odpověď:


Témata příspěvků
Anonymní
Odeslal: Wednesday 02 June 2010 - 12:06:33
Dobrý den, měl bych dotaz, dá se dodělat servo řízení do Astry F ? Popřípadně co je třeba, a na kolik by to vyšlo? Děkuji Petr
Poslední odpovědi
JardaB
Odeslal: Wednesday 02 June 2010 - 16:31:27

Proste 100x lepsi je to prodat a koupit jinou sunku se servem.
wisastar
Odeslal: Wednesday 02 June 2010 - 15:06:25

Sezen to nejlepe z kadetta, bude to levnejsi a je to to same.....

Jak tu bylo psano, samotny rizeni, cerpadlo, hadicky, nadobku a dalsi blbinky okolo... mozna bude potreba jiny drzak na motor.
Martas
Odeslal: Wednesday 02 June 2010 - 13:36:46

A jeste jsem zapomel ze samozrejme se bude muset delat geometrie a rovnou bych i vymenil kulovy cepy.
Martas
Odeslal: Wednesday 02 June 2010 - 13:20:06

Dodelat se da kde co ale v tomto pripade pocitej s vymenou kompletni prevodovky rizeni a doplneni cerpadla, coz muze byt u motoru s/bez problem diky usporadani dalsich veci kolem motoru (alternator atd...). Sehnat levne servo kde budes mit jistotu ze je v poradku bude docela problem a s umistenim cerpadla muze byt viz. vyse.

Prace to bude docela dost a to jestli je rizeni dobre nebo ne zjistis az kdyz to budes mit kompletne hotove.
Anonymní
Odeslal: Wednesday 02 June 2010 - 13:16:54

Tak aspoň už jedna pozitivní správa pro mě To je fajn, a nevíš, zda to nevyšlo příliš finančně draze ?Nebo to bylo vpohodě Vrazil sem už pár penízek do mé Astřičky, a moc sem s ní spokojený jak po motorové stránce tak i celkově Ale chybí mi tam Posilovač řízení , tak sem přemýšlel zda to tam nenechám dodělat a pak budu úúúplně maximálně spokojeny
qpc
Odeslal: Wednesday 02 June 2010 - 12:57:52

co je všechno potřeba,to opravdu přesně nevim,ale šlo to už u Kadetta a Astra F s nim měla toto podobné....

Add to Google Pridej na Seznam
TOPlist Seznam S-Rank CZIN.eu PageRank Alexa Rank JyxoRank 

Vygenerováno za:0.0597 sec,0.0167 z toho dotazů.