• Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau

Fórum

Opel Club Renbau :: Vlákna :: Poradna Vectra :: VECTRA :: Vectra exteriér :: Re: MATNE PREDNI SVETLO-VECTRA C
Vaše jméno:
Odpověď:


Témata příspěvků
MELI
Odeslal: Thursday 17 June 2010 - 22:52:05
Potreboval bych poradit,prave svetlo je jak nove a to leve je hrozne matne a zasle,nevite o nejake paste ktera by to rozlestila...
Poslední odpovědi
MELI
Odeslal: Saturday 26 June 2010 - 15:05:30

Jo, ta pasta se nanesla na lestici kotouc a rozlestilo se to vrtackou,fakt parada svetlo vazne jako nove
MELI
Odeslal: Saturday 26 June 2010 - 14:59:27

Cau,tak uz je svetlo jako nove,vybrousene smirkem 2000 pod vodou a rozlestene nejakou specialni pastou na laky..
Tydou
Odeslal: Sunday 20 June 2010 - 22:40:47

staci pouzivat zarovky s UV filtrem a je klid, je to psany na krabicce, na zarovce uz ne, hlavne u plastovych krytu svetel se to doporucuje, denni sviceni je smrti pro mnoho svetlometu
Pivasek
Odeslal: Saturday 19 June 2010 - 11:26:06

Já jsem měl světla na Omeze totálně zničená a rapidně se to zhoršovalo, už jsem chtěl kupovat nové originál Helly, ale pak jsem náhodou narazil na tuhle firmu - Odkaz Nechal jsem si tam světla zrenovovat,je to už půl roku a pořád jsou jako nová. Vřele doporučuji.
Lhex
Odeslal: Friday 18 June 2010 - 21:47:00

jestli je to jako obvykle změnou struktury plastu, starnutím vlivem ultrafialového záření a tepelného namáhání, tak to ničím vyleštit nejde!!! Podívej se na ten plast pořádně zblízka!! Takové droboučké prasklinky. Vždycky tady někdo napíše, jak to vyleštil zubní pastou apod., ale co následovalo za několik málo týdnů už sem radši nenapíšou..
MELI
Odeslal: Friday 18 June 2010 - 18:21:34

Diky za radu,neni to zevnitr je to z venku,ale z tempa mam strach,kdyz sem jednou tempoval displaye mobilu:) tak sem mi tam vybrousili mapy..
qpc
Odeslal: Friday 18 June 2010 - 12:28:46

začni klidně zubní pastou s perličkama,nebo něco ve stylu Tempo....neni to zevnitř?

Add to Google Pridej na Seznam
TOPlist Seznam S-Rank CZIN.eu PageRank Alexa Rank JyxoRank 

Vygenerováno za:0.0576 sec,0.0223 z toho dotazů.