• Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau

Fórum

Opel Club Renbau :: Vlákna :: Poradna Astra :: ASTRA :: Astra podvozek :: Re: Ulomená pružina u tlumiče
Vaše jméno:
Odpověď:


Témata příspěvků
Ulomená pružina u tl
Odeslal: Thursday 22 July 2010 - 23:52:42
Dobrý den,
mám astru F r.v. 96, 1.6, 16V a něco mi pořád cinkalo při nerovných
přejezdech. Našel jsem v obouch miskách na předních tlumičích
kousek pružiny od tlumiče, která se zlomila u spodku. Je možné s tím jezdit nadále? Pružina si myslím že byla zespodu dvakrát zatočena a to jedno obtočení upadlo ale jakto že na obou pružinách? Díky za radu
P.S. Obrázek ulomené pružiny je zde: Odkaz
Poslední odpovědi
qpc
Odeslal: Sunday 25 July 2010 - 16:13:49

viz vlákno: Jsou vadné tlumiče?
Ulomená pružina u tl
Odeslal: Friday 23 July 2010 - 21:35:09

A mám měnit i tlumiče? Jak poznám zda jsou dobré? Díky za radu
Pivasek
Odeslal: Friday 23 July 2010 - 09:36:24

Určitě pružiny vymen! Me nedavno praskla zadni pruzina taky o otacku a kdyz jsem pomalicku jel ke kamosovi na dilnu, tak to na malym hupu prasklo znova a musel jsem menit i poloosu:-( Ani nechci myslet na to, co by se stalo, kdybych jel zrovna s rodinkou na dalnici.
qpc
Odeslal: Friday 23 July 2010 - 08:35:12

selský rozum velí vyměnit,jestli je v takovémto stavu,tak jednou praskne třeba jinde a pujdeš do pangejtu.
mates
Odeslal: Friday 23 July 2010 - 08:23:09

Já měl na Omeze ulomený obě zadní přesně jak ty říkáš...ta poslední otáčka upadla...a ani jsem to nepoznal. Kdybych nezvedal auto kvůli přezutí a nečuměl do podběhů, tak o tom ani nevím. Vliv na funkci živočicháře to podle mě nemělo, ale radši jsem je obě vyměnil...
Legend
Odeslal: Friday 23 July 2010 - 01:22:43

S ulomenou pružinou bych radši nejezdil, není to zrovna moc bezpečné. Použil bych třeba i pružinu z vrakoviště, ale určitě aby byla v celku.

Add to Google Pridej na Seznam
TOPlist Seznam S-Rank CZIN.eu PageRank Alexa Rank JyxoRank 

Vygenerováno za:0.0438 sec,0.0097 z toho dotazů.