• Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau

Fórum

Opel Club Renbau :: Vlákna :: Poradna Zafira :: ZAFIRA :: Zafira motor :: Re: kde koupit nový motor
Vaše jméno:
Odpověď:


Témata příspěvků
Pavla
Odeslal: Monday 16 August 2010 - 22:08:05
Ahoj, loni jsem si koupila ojetý opel zafira na CNG, bohužel před několika měsíci se projevila skrytá vada motoru a podle servisu motor už nejde opravit a musí se celý vyměnit. Nemůžou ho ovšem nikde sehnat. Nemáte někdo tip, kam se po něm poohlédnout?
Poslední odpovědi
Richec
Odeslal: Saturday 04 February 2012 - 23:56:31

Robas napsal ...

Richec: PŮL roku, jo?

Joj Fčíl vypadám, jako bych neuměl počítat
Jsem se podíval jen na měsíc ve kterým byl poslední příspěvek a hned se chybička vloudila Opraveno
TOMdesign
Odeslal: Friday 03 February 2012 - 20:22:51

Tak rok mu krapet unikl, no... !!(a)
Robas
Odeslal: Friday 03 February 2012 - 17:28:54

Richec: PŮL roku, jo?
Richec
Odeslal: Friday 03 February 2012 - 08:49:29

Tak uběhl rok a půl. Myslíte si někdo, že už je to opravený?

Pavla: pokud už Ti Zafirka jezdí, napiš nám, jaká byla závada na motoru,co se opravilo a když Ti to nebude vadit, tak i kolik oprava motoru stála.
Ani né tak pro mě, ale pro ostatní, kteří buď jezdí s těmito motory, nebo pro ty, kteří o koupi auta s tímto motorem uvažují. Osobně vím o 2. lidech, kteří si chtějí koupit fungl Zafiru s motorem na CNG.
Jinak v Brně se na opavy těchto motorů specializuje BS AUTO BRNO Odkaz
lesak
Odeslal: Friday 27 August 2010 - 14:18:48

Už se do toho také musím vložit,jak mnoho z vás ví tak mám Autoopravnu a pneuservis a spočítal jsem na kolik by přišla komplet (ale opravdu naprosto komplet včetně výbrusů nových pístů atd)GO celého motoru a došel jsem k číslu 36 000kč včetně práce tak fakt nechápu proč si to paní nezjistí i v jiných servisech (na to tomu nemusí rozumět jen se zeptá kolik by stála GO tohoto typu motoru) a pak to z tohoto velmi vyčůraného servisu nedá jinam.Tento servis to jsou asi fakt zlatokopové,prosím paní aby zveřejnila jméno tohoto servisu aby si ostatní mohly dát na ně pozor.
mates
Odeslal: Wednesday 25 August 2010 - 10:17:59

Richec napsal ...

mates napsal ...

Fajn....tak to zkusím ještě jednou: kde to auto stojí? Co je to za servis?


Ne a ne a nepoví :_:n
Mám pocit,že si ta ženská tak nějak jenom stěžuje na nějaký mantáky,co si chtějí vydělat na nevědomosti druhých. Ale že jsou tu lidi ochotni do toho servisu třeba zajít s ní a vydolovat z nich pravou příčinu poruchy motoru a následné řešení asi nepochopila.
Chytrému napověz, ... !

Asi tak Navíc Robin, kerej rozebírá Oply se zavázanýma očima a jednou rukou v zadeli by si s tím třeba věděl rady...když jako jeden z mála byl ochotnej opravovat V6. A kdyby nic, tak aspoň název servisu, abych tam mohl zajet a vyfotit si je Ale asi je to marný...
Richec
Odeslal: Wednesday 25 August 2010 - 08:40:55

mates napsal ...

Fajn....tak to zkusím ještě jednou: kde to auto stojí? Co je to za servis?


Ne a ne a nepoví :_:n
Mám pocit,že si ta ženská tak nějak jenom stěžuje na nějaký mantáky,co si chtějí vydělat na nevědomosti druhých. Ale že jsou tu lidi ochotni do toho servisu třeba zajít s ní a vydolovat z nich pravou příčinu poruchy motoru a následné řešení asi nepochopila.
Chytrému napověz, ... !
JardaB
Odeslal: Tuesday 24 August 2010 - 20:12:56

Proboha co chteji delat s novou klikovou hrideli... __; Jestli nerikali vackova hridel, hned bych zmenil servis... A i to je divne.
Pavla
Odeslal: Tuesday 24 August 2010 - 17:12:03

Psala jsem to už dříve, stojí v Brně v neautorizovaném servisu. Tak trochu ale netuším, co to s tím má společného. Jestli máte tip na dobrý servis, ráda to uvítám, jak jsem psala dříve.

Add to Google Pridej na Seznam
TOPlist Seznam S-Rank CZIN.eu PageRank Alexa Rank JyxoRank 

Vygenerováno za:0.1056 sec,0.0775 z toho dotazů.