• Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau

Fórum

Opel Club Renbau :: Vlákna :: Poradna Omega :: OMEGA :: Omega převodovka :: Re: gufero převodovky rozměr?
Vaše jméno:
Odpověď:


Témata příspěvků
Tomm
Odeslal: Thursday 06 January 2011 - 19:07:01
Ahoj,nevíte někdo rozměr gufera na hřídeli výstupu z převodovky na kardan Omega C manuální převodovka,popř jak mám povolit matici příruby na kardan? Už jsem to povolil asi o 2otáčky,ale dál už to nejde,není to nějak zajištěné?? Dík za rady
Poslední odpovědi
Tomm
Odeslal: Friday 07 January 2011 - 08:21:48

Některý díly jsou fakt levnější v autorizáku,v autodílech mají gufera na motor,ale na převodovku nemají,nakupuju v elitu,trostu,kelly,RS a nikde. A v krámu na gufera a ložiska to taky nevědí:(
JOB
Odeslal: Friday 07 January 2011 - 07:43:26

Tomm napsal ...

To gufero bude stát v oplu třeba 500 a jinde 100,to je rozdíl a v autodílech takovýhle věci v katalogu nemají,matku jsem povolil,stačilo to ohřát horkovzduškou,aby povolilo to lepidlo. Dík za rady.

Neříkám že zrovna to gufero nemůže bejt v autorizáku dražší než jinde , ale není to pravidlo pro všechny ND. Už se mi párkrát vyplatilo že jsem se tam zeptal. a pokud jde o prodejny autodílů tak nevím kam chodíš nakupovat , ale já opravdu nikdy nepotřeboval znát rozměr, všude měli zatím katalogy ze kterých to vyčetli. Nakonec ten Elit je taky prodejce ND
Tomm
Odeslal: Friday 07 January 2011 - 06:12:49

To gufero bude stát v oplu třeba 500 a jinde 100,to je rozdíl a v autodílech takovýhle věci v katalogu nemají,matku jsem povolil,stačilo to ohřát horkovzduškou,aby povolilo to lepidlo. Dík za rady.
Legend
Odeslal: Thursday 06 January 2011 - 23:57:16

Matice se bude blbě sundávat. Je zajištěná nějakým tmelem a ten když se při povolování začne sekat v závitu, tak je to tak na metrovou tyč, aby s tim někdo hnul. Není v tom žádná finta, jen vyšroubovat.
JOB
Odeslal: Thursday 06 January 2011 - 23:07:59

CO je to jinde ? Takovéto věci kupuju v autorizáku, nebo u prodejců ND, nebo ve speciálním obchodě s gufery a všude ti stačí znát jen typ auta

Podle katalogu v e-shopu Elit.cz by mělo mít gufero rozměry 15/35/8 Odkaz
Tomm
Odeslal: Thursday 06 January 2011 - 22:06:08

Já jsem to gufero chtěl koupit jinde než v oplu,proto jsem chtěl rozměry,abych to stihl o vikendu vyměnit,ale dík.
JOB
Odeslal: Thursday 06 January 2011 - 20:10:03

Matice by měla jí normálně povolit. Jinak rozměr gufera neznám a pokud vím tak ve slušném obchodě ho ani nepotřebuješ znát. V autorizáku ti ho prodaj pod číslem dílu 90288049 , ale rovněž jim bude stačit jako všude jinde vědět kam to gufero přijde.
Tomm
Odeslal: Thursday 06 January 2011 - 20:00:51

Ještě jsem zapomněl napsat že je to 3,0 V6

Add to Google Pridej na Seznam
TOPlist Seznam S-Rank CZIN.eu PageRank Alexa Rank JyxoRank 

Vygenerováno za:0.2071 sec,0.1659 z toho dotazů.