• Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau

Fórum

Opel Club Renbau :: Vlákna :: Poradna Omega :: OMEGA :: Omega převodovka :: Re: Jazdí tu niekto so zavareným diferenciálom na OB?
Vaše jméno:
Odpověď:


Témata příspěvků
Mojzo
Odeslal: Tuesday 01 February 2011 - 19:27:32
Zdravím

Vzhľadom na to, že pátranie po LSD diferenciáli do OB už vzdávam, asi si kúpim na šroťáku nejaký šolavý diferenciál a zavarím si ho.

Nejazdí tu s tým náhodou niekto? Či to náhodou nepapá poloosi ako na bežiacom páse...? Inak si myslím že by to mohlo byť celkom fajn
Poslední odpovědi
JardaB
Odeslal: Friday 16 December 2011 - 20:19:52

Tam nema co preskocit, jsou to proste treci lamely a treci sila je umerna zaberu - proto tam je to nejake aditivum, aby to mepresahlo planovanou mez - pak se to kouse a dela to vibrace...
ciba
Odeslal: Friday 16 December 2011 - 19:55:27

jestli mas automat dej tam 1 vypni protiskluz a kouknu jestli bude jedna nebo 2 stopy..
Gumidek83
Odeslal: Friday 16 December 2011 - 12:23:32

necvaka tam nic jen jak kdyby ty ozubene kola přeskočili na jiny převod či co
JardaB
Odeslal: Friday 16 December 2011 - 07:08:02

No cvakat by nic nemelo, jestli je to AT, tak ty to v MV6 mely automaticky, ostatni asi s priplatkem taky mozne...
Gumidek83
Odeslal: Friday 16 December 2011 - 06:36:32

zdarec chlapi pomaličku sem se rozjížděl na sněhu a něco mi v zadu cvaklo a pak mi proklouzly obě kola. je možny že to je samosvor? a taky s tim nejde moc blbnout. je to OB rv 2000 3.0
DaweTDS
Odeslal: Thursday 15 December 2011 - 15:43:59

Mojzo napsal ...

Toľko šťastia naraz... mne by nevadil ani pridrený, i tak by väčšinou horeli zadné pneu Jediné čoho sa bojím u toho zavareného je práve o tie poloosi. A teoreticky jazda dolu kopcom na veľmi klzkom povrchu môže byť nepríjemná


Asi je to už vyřešený,ale zavařit to nemůžeš!...reps. můžeš,ale s takovým autem by se snad nedalo běžně jezdit.....
Jinak samosvor a diferák se zvýšenou svorností je jedno a to stejný..
Svornost se udává v %.
BMW má myslím 25% Omegy mají 45% atd...100% nemá žádnej...jedině uzávěrka.
Mojzo
Odeslal: Tuesday 01 February 2011 - 22:26:48

Toľko šťastia naraz... mne by nevadil ani pridrený, i tak by väčšinou horeli zadné pneu Jediné čoho sa bojím u toho zavareného je práve o tie poloosi. A teoreticky jazda dolu kopcom na veľmi klzkom povrchu môže byť nepríjemná
JardaB
Odeslal: Tuesday 01 February 2011 - 22:20:37

Ja mam ten LSD uz u druhe omegy a oba byly pridreny, takze to asi bude vlastnost - jerry mel tusim stejny problem a jde to opravit za par tisic. Ja tam najare vrazim normalni a na tenhle se podivam... Ale obcas jdou z toho vibrace jak svina, zvlast v rejdu a zaberu. Snad se do jara nerozskoci
Mojzo
Odeslal: Tuesday 01 February 2011 - 22:12:03

Ano... je to LSD diferenciál, presne podľa definície "Limited Slip". Ale to stačí. Ja mám štandardný otvorený diferenciál a už ma to s ním nebaví.

Ale neviem zohnať ani taký
wisastar
Odeslal: Tuesday 01 February 2011 - 21:44:28

Mojzo napsal ...

Zdravím

Vzhľadom na to, že pátranie po LSD diferenciáli do OB už vzdávam, asi si kúpim na šroťáku nejaký šolavý diferenciál a zavarím si ho.

Nejazdí tu s tým náhodou niekto? Či to náhodou nepapá poloosi ako na bežiacom páse...? Inak si myslím že by to mohlo byť celkom fajn


ja mam samosvor z automatu na 2.5 td a prdel se utrhne hned.... ale neni to samosvor v pravim slova smyslu ale spis zvysena svornost.... ale mely by ho mit vsechny automaty.

Add to Google Pridej na Seznam
TOPlist Seznam S-Rank CZIN.eu PageRank Alexa Rank JyxoRank 

Vygenerováno za:0.0497 sec,0.0195 z toho dotazů.