• Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau

Fórum

Opel Club Renbau :: Vlákna :: Poradna Vectra :: VECTRA :: Vectra podvozek :: Re: vůle volantu
Vaše jméno:
Odpověď:


Témata příspěvků
t.w.e.e.t.y
Odeslal: Tuesday 01 March 2011 - 20:20:37
ahoj mám na vás dotaz ohledně vůle ve volantu,vše jsem řádně pročetl ,ale k tomu to tématu nenašel dost informací.Mám polohovatelný volant a vůli mám v těch horních čepech.Jdou vyměnit?Pokud ano kde je seženu a jaká cca by byla cena?díky moc za info.na Opel foru mi po 2 týdnech zatím nikdo neporadil
Poslední odpovědi
Jura...
Odeslal: Wednesday 02 March 2011 - 15:26:07

jo,ten sloupek má takové dva plastové horní dorazy...ty jsem vyhodil a místo nich tam dal ty aretační udělátka....jde to kdykoliv vyhodit a přestavit zas do jiné polohy jen nastavením délky šroubků....jasně,ale vyhovuje to ,když v tom jezdím sám....jinak ta vůle těch kloubků je nepochopitelná.teoreticky by to šlo rozdělat a vypouzdřit,ale pro mě by to byla zbytečná práce...
t.w.e.e.t.y
Odeslal: Wednesday 02 March 2011 - 11:32:43

takže jestli to dobře chapu.Tak si vyvrtal kousek vedle diru i do druhé části a př.samořeznym šroubem stáhl k sobě?To je dobrý nápad,jen je škoda že to bude na pevno.Autem jezdi i manželka a ta si sním šteluje,takže potřebuju to vyřešit jinak.Ale beru to jako dobrou možnost.dík
Jura
Odeslal: Wednesday 02 March 2011 - 10:26:32

Taky jsem měl vůli v těch kloubcích,teda v jednom,docela nepochopitelnou,jak se to tam může udělat....takže se mi volant klepal na nerovnostecha bylo to nepříjemné....tak jsem sundal kryt sloupku volantu,nechal volant ve své oblíbené poloze a udělal dva aretační šroubky,které mi to zafixovaly napevno...
t.w.e.e.t.y
Odeslal: Wednesday 02 March 2011 - 06:26:58

vůle,ale neni v hřídely řízení,ale je v těch čepech volantu co dovolujou polohovaní.Jestli si rozumíme.
Legend
Odeslal: Tuesday 01 March 2011 - 23:42:40

Samostatné díly na stavitelnou hřídel volantu nejspíš nepůjdou sehnat, prodává se jako jeden celek a nová bude stát docela hodně, spíš asi najít na vrakovišti jinou bez závad.

Add to Google Pridej na Seznam
TOPlist Seznam S-Rank CZIN.eu PageRank Alexa Rank JyxoRank 

Vygenerováno za:0.0540 sec,0.0186 z toho dotazů.