• Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau

Fórum

Opel Club Renbau :: Vlákna :: Poradna Omega :: OMEGA :: Omega převodovka :: Re: Omega 2.6 auto
Vaše jméno:
Odpověď:


Témata příspěvků
watchi
Odeslal: Thursday 31 March 2011 - 13:25:00
Naskytl se problem. Omega radi do 80 km/h normalne.po prekroceni teto rychlosti neradi dolu. Po opetovnem nastartovani je vse OPK az do uvadene rychlosti. Udfajne diagnostika hlasi spatny kontakt...
Poslední odpovědi
ziza23
Odeslal: Friday 15 April 2011 - 12:06:09

Takže s pánem jsem mluvil, popsal jsem mu co to dělá a řekl mi, že se hází do nouzového režimu a tím, že když vypnu klíček a znova nastartuji, tak se vyresetuje chyba a po načtení se znova hodí do nouzáku. Takže to hodim na diagnostiku a po tom mu řeknu co to hází za chybu a popis a on už nám pak poradí co a jak.
Jdu zařizovat diagnostiku, ať Watchi dlouho nečeká, snad mi tam někdo sjede
watchi
Odeslal: Friday 15 April 2011 - 11:38:30

Sup napsal ...

Nazdar watchi. Koukni se sem - Odkaz . S pánem jsem mluvil po telefonu a byl velmi ochotný, odpověděl na to, na co jsem se ho ptal. V popisu firmy mají napsáno i poradenství, třeba Ti poradí taky.

Supe dekuju moc za snahu a ochotu. Jenomze to by spis mel Ziza zavolat, popsat presne co to dela a pak eventuelne to privest a resit ja.
Martas
Odeslal: Friday 15 April 2011 - 10:51:43

Doufam ze je to jen shoda jmen, ale AP SErvis byl kdysi i v Praze a to byla TRAGEDIE.
Sup
Odeslal: Friday 15 April 2011 - 10:39:52

Nazdar watchi. Koukni se sem - Odkaz . S pánem jsem mluvil po telefonu a byl velmi ochotný, odpověděl na to, na co jsem se ho ptal. V popisu firmy mají napsáno i poradenství, třeba Ti poradí taky.
watchi
Odeslal: Friday 15 April 2011 - 08:47:24

jeste resim nekoho kdo by byl ochotny se jet se mnou na popr. Omegu podivatr a rekl. jo to je v klidu, ne tj srot. za Zizou nahoru je mazec dalka, ale jel bych.
watchi
Odeslal: Friday 15 April 2011 - 08:42:38

mates napsal ...

Vači: jdu hledat, to mě baví
A musí to být benál?
Odkaz


jj chci benal, automat a nejlepe kuzi. ja na inzeraty lezu denne, ale... bud je to srot, nebo sileny love a nebo uz je prodana. me se zamlouva ta Zizovo, ale nevim co je s tim automatem. Ja bych do ni prehodil ten svuj, ale co kdyz je nekde jinde zadrhel...? to pak budu sypat love jen aby se odstranila zavada.
mates
Odeslal: Friday 15 April 2011 - 07:56:50

Vači: jdu hledat, to mě baví
A musí to být benál?
Odkaz
watchi
Odeslal: Friday 15 April 2011 - 06:44:49

ciba napsal ...

ja jich nasel celkem dost asi 10 jich bylo...ale nejsou penize:)no a co vim tak tatovi tece zrejmne simering potom nacelnikovi taky a tak asi bolest tech 2.6..

takv pokud mas nejaky tip posli odkaz. mozna by stalo za to, pokud u vas v Praze a okoli je nejaky kousek, kouknout na nej. Jestli muzu teda poprosit.
ziza23
Odeslal: Sunday 03 April 2011 - 15:35:11

Je jedno jestli je studená či ne, prostě přestane podřazovat a má to na háku. Občas se stane, že funguje uplně bez problémů a řadí tak jak má.

Add to Google Pridej na Seznam
TOPlist Seznam S-Rank CZIN.eu PageRank Alexa Rank JyxoRank 

Vygenerováno za:0.0530 sec,0.0263 z toho dotazů.