• Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau

Fórum

Opel Club Renbau :: Vlákna :: Poradna Omega :: OMEGA :: Omega motor :: Re: Nejde nastartovat
Vaše jméno:
Odpověď:


Témata příspěvků
nebi007
Odeslal: Sunday 29 May 2011 - 19:28:04
Zdravím Vás, o víkendu jsem si přitáhnul další OC do baráku. Koupil jsem ji nepojízdnou s tím že nejde nastartovat - jinak je ve slušném stavu. Motor 2.5 V6 se točí ale nenastartuje Otázkou je kde bych měl začít hledat závadu? Zatím jsem odzkoušel toto: přívod paliva funguje, jiskru na svíčkách hází, diagnostika motoru je bez chyb, všechny pojistky jsou v pořádku. Kde by jste hledali závadu dál? Ted mám v plánu podívat se na nastavení rozvodů. Diky
Poslední odpovědi
pospamartas
Odeslal: Monday 26 May 2014 - 16:16:31

[quote]
Ahoj schanim mantzel box do opel omega 3.0 155kw,byla by ta moznost?diky za odpoved tady je muj mail Email

authentic jordans for sale
Odeslal: Monday 12 November 2012 - 14:29:22

A big thank you for your <a href="http://www.airjordansshoesale.com/">real jordans</a> post.Really looking forward to read more. Keep writing.
<a href="http://www.authenticjordans23.com/" title="authentic jordans for sale">authentic jordans for sale</a>
nebi007
Odeslal: Sunday 05 June 2011 - 22:36:43

jo mrknu se na to a pak se kdyžtak budu ptát
JardaB
Odeslal: Sunday 05 June 2011 - 22:30:18

Ja si zadnych cisel nevsim, ale jinak to proste nasadit nejde aby to sedelo na ryskach (remen proti kolum), kdyz jsou kola zhruba proti ryskam na bloku, tema kladkama se to dosteluje tak o 1 zub (no mozna 2). Hlavne jak se s tim otoci, tak uz to na ryskach remenu nesedi, az po dost otackach jsou kola a remen ve stejne vzajemne poloze.
nebi007
Odeslal: Sunday 05 June 2011 - 22:26:47

Nevím jestli jsem pochopil správně ty čísla na vačkových kladkách. Pochopil jsem to tak že číslo u každé dané rysky značí pořadí vačkových hřídelů z leva 1,2,3,4? vlastně aby bylo zřejmé jaká ryska má být správná pro daný vačkový hřídel.
nebi007
Odeslal: Sunday 05 June 2011 - 22:13:16

aha tak to jsem nevěděl, s V6kou jsou to mé první zkušenosti ale rysek bych si všiml - takže už tam nebudou. Na čtyřválu žádné nebyly, tak jsem si je vždycky pro jistotu maloval a pak je překresloval na nový řemen.
JardaB
Odeslal: Sunday 05 June 2011 - 22:02:43

Jasne, pokud nejsou uplne ojety (ale to uz by byl remen na vyhozeni) 5 carek napric celym remenem po jedne pro kazde kolo a jeste tusim 2 navic pro jinou verzi asi, myslim, ze jsem je videl i jinak barevne ale i kdyby ne, je jasne, jak to ma sedet....
nebi007
Odeslal: Sunday 05 June 2011 - 21:53:56

počkej na řemenu jsou nějaké rysky ??
JardaB
Odeslal: Sunday 05 June 2011 - 21:35:15

Zakladem je nastavit rysky na kolech proti ryskam na remenu, pak se to doladi proti ryskam na krytu natacenim kladek a nekolikrat protocit a doladit, vcetne napinaci...

Add to Google Pridej na Seznam
TOPlist Seznam S-Rank CZIN.eu PageRank Alexa Rank JyxoRank 

Vygenerováno za:0.0443 sec,0.0170 z toho dotazů.