• Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau

Fórum

Opel Club Renbau :: Vlákna :: Poradna Vectra :: VECTRA :: Re: Řídící jednotka tempomatu + klima
Vaše jméno:
Odpověď:


Témata příspěvků
Petr
Odeslal: Sunday 19 June 2011 - 22:40:50
Zdravím, chtěl bych poprosit o radu ohledně Vectry. Před 14 dny jsem si koupil 2.5 V6. Postupně přicházím na závady a opravuji je ale nemohu přijít na to kam připojit lanko od klapky pro tempomat, jestli je tam nějaká řídící jednotka nebo tak. Dále mi nefunguje převolba na odmlžení předního okna a automatická klima, když když si vše navolím ručně tak vše běží ale automat ne. V případě že by se to tu již řešilo se omlouvám. Děkuji moc za rady. Petr
Poslední odpovědi
wisastar
Odeslal: Saturday 13 August 2011 - 09:56:32

Jeronimo napsal ...

Dnes jsem měnil tu ECU tempomatu (kostku). Byla skutečně vadná, asi už od začátku, nicméně nějakou dobu fungovala.

Tentokrát nemám z OB ale skutečně z Vectry B a má mnohem delší lanko, který nejde zkrátit jako tamto. Přemýšlím kam to na stálo šoupnu, zatím to mám první den volně, mezi baterií a nádržkou chladící kapaliny, což se mi moc nelíbí, ale když jsem se dozvěděl, kam to má přijít a teď jsem shlídnul video, tak za to budu ještě rád

Ale co jsem chtěl ještě napsat. Už jen kvůli délce lanka mi přijdou verze jednotek Omegy a Vectry trochu odlišný. Nejsem si stopro jist (je to už dlouho co fungovala), ale s tou z Omegy šel tempomat aktivovat řekl bych až kolem 40km/h, ale teď bez problémů ve 30-ti. Že by to dávalo jinej signál rychlosti?


jednotky jsou stejne... jenom jsou asi jiny lanka, ale ty jdou odpojit
Jeronimo
Odeslal: Saturday 13 August 2011 - 01:22:46

Dnes jsem měnil tu ECU tempomatu (kostku). Byla skutečně vadná, asi už od začátku, nicméně nějakou dobu fungovala.

Tentokrát nemám z OB ale skutečně z Vectry B a má mnohem delší lanko, který nejde zkrátit jako tamto. Přemýšlím kam to na stálo šoupnu, zatím to mám první den volně, mezi baterií a nádržkou chladící kapaliny, což se mi moc nelíbí, ale když jsem se dozvěděl, kam to má přijít a teď jsem shlídnul video, tak za to budu ještě rád

Ale co jsem chtěl ještě napsat. Už jen kvůli délce lanka mi přijdou verze jednotek Omegy a Vectry trochu odlišný. Nejsem si stopro jist (je to už dlouho co fungovala), ale s tou z Omegy šel tempomat aktivovat řekl bych až kolem 40km/h, ale teď bez problémů ve 30-ti. Že by to dávalo jinej signál rychlosti?
Legend
Odeslal: Sunday 31 July 2011 - 23:00:38

Já mám pocit, že mi šel i přes 200, ale to má pak Omega už problém s výkonem _; Určitě jde od 30
ondra
Odeslal: Sunday 31 July 2011 - 22:09:09

Tempomat se dá zapnout od rychlosti minimálně 30km/h a do kolika neuvádějí... Ale pššš, nikde to neříkejte zapnout jde i ve 180km/h, takže si myslím, že pujde zapnout v jakékoliv rychlosti nad 30km/h.
ciba
Odeslal: Friday 24 June 2011 - 13:44:00

jj 30 na tempomat jsem zkousel taky a faka:D a nejvic sem nezkousel ale 140 to jelo
wisastar
Odeslal: Friday 24 June 2011 - 13:38:31

nekde sem cet ze jde od cca 60 do nevim kolik.... ale minule se mi povedlo jet 30 na tempomat tak nevim... a do kolika to sem nezkousel
neznámý...
Odeslal: Friday 24 June 2011 - 10:08:10

chlapi, drobný dotaz k tématu. Do jaké rychlosti vám jde zapnout tempomat. Mě do 145km/hod. , při vyšší už nejde aktivovat.
JardaB
Odeslal: Thursday 23 June 2011 - 21:42:47

No ale tempomat to ma taky... A ke spinaci 2 draty. A je to IMHO rele, co cvaka...
wisastar
Odeslal: Thursday 23 June 2011 - 21:38:14

JardaB napsal ...

Jen k tomu spinaci na brzde - mozna bude vic verzi, ja mam dvoupinovej ale je tam evidentne k tomu rele, cvaka to pri slapani na brzdu, je to na Omeze s tempomatem z 96...


to cvaka v tom spinaci, ty kontakty jsou velky takze to jde rovnou prez spinac do svetel... je to kvuli bezpecnosti

Add to Google Pridej na Seznam
TOPlist Seznam S-Rank CZIN.eu PageRank Alexa Rank JyxoRank 

Vygenerováno za:0.0442 sec,0.0175 z toho dotazů.