• Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau

Fórum

Opel Club Renbau :: Vlákna :: Poradna Omega :: OMEGA :: Omega exteriér :: Re: Výměna přední dveří OC
Vaše jméno:
Odpověď:


Témata příspěvků
nebi007
Odeslal: Sunday 03 July 2011 - 20:39:35
Zdravím Vás, zrovna řeším přehození předních dveří z jedné OC na druhou OC. Důvodem k tomu je STK na které mě poslali domů za zatmavené folie. Udělal sem si stahováček na čepy, demontáž jde krásně. Narazil jsem ale na problém při montáži. Nemohu se trefit čepama do pantu dveří, tudíž je nemohu zaklepat. Udělal jsem si k tomu i pomocný vodící čep ale pořád to nejde. Je pravda že jsem zkoušel dveře z OB na OC. Chtel jsem se zeptat jestli bývá tento problém při výměně dveří, např. jestli nepasovali panty ve fabrice na každé auto individualně nebo to musí být všude stejné. Díky
Poslední odpovědi
Legend
Odeslal: Monday 04 July 2011 - 09:40:05

Hlavně OB má jiné konektory, takže ty dveře ani nepůjdou připojit. Ale to na stk není potřeba
JardaB
Odeslal: Sunday 03 July 2011 - 21:15:30

Tak vic ohmu by nevadilo.... Ale radio se netestuje tak co
nebi007
Odeslal: Sunday 03 July 2011 - 21:06:11

Ještě jeden háček v té výměně je, že na OC ktera jde na STK je Bose sound a budu tam dávat dveře se standartními repro, a co jsi tak matně pamatuji ty repro mají jiné ohmy. Takže budu muset jet na STK radši s vypnutým rádiem ať něco neodpálim.
nebi007
Odeslal: Sunday 03 July 2011 - 20:52:12

Ty jo, to je luxusní řešení díky moc, mě to vůbec nenapadlo. Udělám to takhle a kašlu na to. Bude to i nejrychlejší řešení. Sem zvědavej co řeknou, nemůžou nic . Na protokolu je v závadě folie předních oken a těď tam přijede omega s jinýma předníma dveřma . Pošlu tam přítulku ať se zbytečně na nic nevyptávají.
JardaB
Odeslal: Sunday 03 July 2011 - 20:43:29

!!(a) to je uzasne reseni problemu
Vrazil bych tam misto cepu srouby pokud tam jine dvere nepasujou presne a pak tam zase u puvodnich dal ty cepy.

Add to Google Pridej na Seznam
TOPlist Seznam S-Rank CZIN.eu PageRank Alexa Rank JyxoRank 

Vygenerováno za:0.0454 sec,0.0154 z toho dotazů.