• Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau

Fórum

Opel Club Renbau :: Vlákna :: Poradna Omega :: OMEGA :: Omega převodovka :: Re: Automatická převodovka OC 2,5DTi
Vaše jméno:
Odpověď:


Témata příspěvků
Zdrahy
Odeslal: Saturday 05 November 2011 - 18:53:27
Ahoj všichni, měl jsem pár let OB 2,5 výroba 96 v manuálu a nalítal jsme s ní než šla do světa docela dost. Teď jsem díky rodině potřeboval něco velkého a pořídil jsem 2002 Caravan 2,5DTi s automatem. Nemám s tím zkušenosti, proto se ptám - když mám zařazeno R a přeřadím na D auto se citelně zhoupne a cítím jak se pod autem něco jakoby pootočí. Řazení je snad v pohodě, nevšiml jsem si žádného problému. Auto letmo prohlédli v servisu (dovoz z DE, podle dokladů 1 majitel 180t) a přišlo jim všechno OK, jenže dnes jsme se kousek svezl vzadu a přijde mi že z pravé strany je slyšet klepání - patrně poloosa? při rychlosti 110 to při lehkém tahu napravo hučí. Když dám nohu z plynu, okamžitě to přestane, když víc přidám, přestane to (nebo to jen není slyšet). Máte nějaké tipy? Díky
Poslední odpovědi
Zdrahy
Odeslal: Tuesday 08 November 2011 - 19:22:43

Díky, vypadá to na ložisko na pravém zadním kole
Legend
Odeslal: Saturday 05 November 2011 - 23:58:34

Často odchází zadní ložisko, tím by to mohlo být. Není úplně jednoduché ho zkontrolovat, nejlepší je odpojit poloosu a sundat brzdový kotouč, aby se dalo volně rukou otočit nábojem a posoudit stav ložiska

Add to Google Pridej na Seznam
TOPlist Seznam S-Rank CZIN.eu PageRank Alexa Rank JyxoRank 

Vygenerováno za:0.0772 sec,0.0208 z toho dotazů.