• Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau

Fórum

Opel Club Renbau :: Vlákna :: Poradna Omega :: OMEGA :: Omega převodovka :: Re: Diferencial Omega A 2.0 1993 Diamond Automat sedan
Vaše jméno:
Odpověď:


Témata příspěvků
Jiří
Odeslal: Friday 24 February 2012 - 19:38:47
potřeboval bych prosím nutně informaci,zadřel se mi diferencial na omeze a už dlouho scháním marně jinej.Pasoval by mi tam diferencial s Omegi A 1990 3.0 24v Caravan.Pohledově vypadá uplně jinak,ůchyty ma také 4 ,ale vypadá vetší a nevím jestli sedne na kardan.Mam moznost sehnat taky s omegi A ale s 2.0 manual.Znamej mi rikal ze tam nepujde ze maji poloosy jinej pocet drazek.Tak prosim o informaci jak to ve skutecnosti je,.Prosim moc o radu.Dekuji moc
Poslední odpovědi
Host
Odeslal: Sunday 26 February 2012 - 22:48:57

dekuju za informaci,nakonec sem ze svoji pojizdny 3.0 caravan diferak vyndal a chtel ho dat do toho automata,ale po vyndani diferaku z 3.0 bylo sklamani.bohuzel ma 3.0 vetsi poloosy rozteč šroubů na kardanu než 2.0 . tak kdyby nekdo chtel tak obe dve omegy prodavam. na obou dvou je vyndanej diferak.kdyztak Email .
Legend
Odeslal: Saturday 25 February 2012 - 15:48:22

Bych nejdřív z auta vyndal zadřenej diferák a když bych jel kupovat jinej, vzal bych ho s sebou a porovnal. 3.0 nemůže mít jinou rozteč šroubů na kardanu než 2.0 - tak je to u OB, ale nevim jestli to platí i pro OA.
Martas
Odeslal: Saturday 25 February 2012 - 15:02:14

Na 100% ti to asi nerekne nikdo, tezko budes hledat nekoho, kdo uz to resil, kazdopadne bylo tu uz popsano (i kdyz pro Omegu , ze se lisi dily diesel - benzin takze pokud mas diferak z motoru, ktery pouzival stejne palivo a bude ti to tam pasovat mechanicky, neni duvod, proc by tam nesel dat a rozdil bude pouze v tom ze jina motorizace bude mit jiny staly prevod takze to bude bud linejsi nebo zivejsi.
Colommbo
Odeslal: Saturday 25 February 2012 - 14:55:54

Milej Jiří, takováhle poradna, bohužel, není přítel na telefonu. Nemůžeš apriori čekat, že večer se otážeš, v poledne máš vyřešeno a další večer diferák přehozenej. Tvůj dotaz si přečtou i lidi, kteří odpověď neznají (třeba jako já), nemusí být každej natolik diferenciálně erudovanej, že okamžitě napíše takhle a takhle. A Oplisti mají, bohužel, taky jinší povinnosti než jen procházet fóra a rozesílat rozumy. Tož se nezlob, nedá se zatím asi nic dělat.
Jiří
Odeslal: Saturday 25 February 2012 - 14:17:56

poradi mi nekdo prosim? psal sem uz na ten druhej opel klub a tam mi nebyl nikdo schopnej ani odpovedet , tak sem doufal ze alespon tady mi nekdo poradi...Diky...
Host
Odeslal: Saturday 25 February 2012 - 12:06:20

a stoho 3.0 by tam taky mel jit ? potreboval bych to vedet abych se dotoho kdyztak mohl hnedka pustit...diky.. Email
wisastar
Odeslal: Saturday 25 February 2012 - 11:35:48

Jiří napsal ...

potřeboval bych prosím nutně informaci,zadřel se mi diferencial na omeze a už dlouho scháním marně jinej.Pasoval by mi tam diferencial s Omegi A 1990 3.0 24v Caravan.Pohledově vypadá uplně jinak,ůchyty ma také 4 ,ale vypadá vetší a nevím jestli sedne na kardan.Mam moznost sehnat taky s omegi A ale s 2.0 manual.Znamej mi rikal ze tam nepujde ze maji poloosy jinej pocet drazek.Tak prosim o informaci jak to ve skutecnosti je,.Prosim moc o radu.Dekuji moc


Prosimte ozvy se mi na Email neco potrebuju. Dik
wisastar
Odeslal: Saturday 25 February 2012 - 09:17:36

Jiří napsal ...

potřeboval bych prosím nutně informaci,zadřel se mi diferencial na omeze a už dlouho scháním marně jinej.Pasoval by mi tam diferencial s Omegi A 1990 3.0 24v Caravan.Pohledově vypadá uplně jinak,ůchyty ma také 4 ,ale vypadá vetší a nevím jestli sedne na kardan.Mam moznost sehnat taky s omegi A ale s 2.0 manual.Znamej mi rikal ze tam nepujde ze maji poloosy jinej pocet drazek.Tak prosim o informaci jak to ve skutecnosti je,.Prosim moc o radu.Dekuji moc


Z toho dvoulitra by tam mel jit. Ten trilitr ma samosvor.

Add to Google Pridej na Seznam
TOPlist Seznam S-Rank CZIN.eu PageRank Alexa Rank JyxoRank 

Vygenerováno za:0.0648 sec,0.0195 z toho dotazů.