• Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau

Fórum

Opel Club Renbau :: Vlákna :: Poradna Omega :: OMEGA :: Omega motor :: Re: výměna výfuku
Vaše jméno:
Odpověď:


Témata příspěvků
Adrian
Odeslal: Wednesday 23 October 2013 - 14:11:50
Dobrý den. Chtěl bych se zeptat zda vyměním sám celý výfuk na OmezeV6 Benzin? Dnesmi dorazil od předu dozadu celý. (od části s katalyzátorama) - té se obávám nejvíce zda půjde vůbec povolit... Díky A
Poslední odpovědi
JardaB
Odeslal: Tuesday 29 October 2013 - 14:33:23

Vyndat katy neni zadny problem, pokud to jde na svodech povolit A vyvrtat do priruby diru na sroub jde i na aute, me se urval jen jednou a jeden, kupodivu to nebyva tak srostle jak to vypada. Zbytek montaze je brnkacka, pokud Polsti soudruzi neudelaji vetsi chybu v nejakem ohybu, to je pak na autogen...
Stepo
Odeslal: Monday 28 October 2013 - 09:06:15

Nastrikat povolovacem sroubu jeste vlazne, chvili nechat.
Pak to pujde bud s tycinkou, nebo jen matka.
Osobne jsem tyciny vyflakal, projel to cele 8-ckou vrtakem a pouzivam klasicky srouby s matkou.
Zareznou stejne, ale pak se strihnou a jdou ven o dost lepe, nez zarezle tycinky.
qpc
Odeslal: Sunday 27 October 2013 - 20:14:08

nebo ta díly co má k dispozici je kámoše,tak se ptá..
snov
Odeslal: Saturday 26 October 2013 - 23:03:47

lesak napsal ...

Pánové mě se zdá že si z nás někdo kdo má zvedák a hafo nářadí dělá prču když se ptá jestli dokáže vyměnit výfuk.

Jak jsem to čet, myslím, že mu jde o "závity..."
jaja
Odeslal: Saturday 26 October 2013 - 22:30:25

já myslí že áno ,to je uplně banální věc to vyměnit
lesak
Odeslal: Saturday 26 October 2013 - 19:19:40

Pánové mě se zdá že si z nás někdo kdo má zvedák a hafo nářadí dělá prču když se ptá jestli dokáže vyměnit výfuk.
Colommbo
Odeslal: Friday 25 October 2013 - 13:38:52

Tos snad ani neměl psát, to není dobrý čtení, na druhou stranu zas hodně důležitý...
Legend
Odeslal: Friday 25 October 2013 - 07:56:24

Nejhorší je, že na straně, kde jsou katalyzátory nejsou jen otvory, ale závity, takže po utržení, případně užíznutí šroubů flexou bude třeba ještě zbytky odvrtat přímo na autě, nebo vyndat katy, super práce
qpc
Odeslal: Wednesday 23 October 2013 - 16:31:07

přesně tak,maximálně jim pomůžeš flexou a kladivem a dáš tam jiné

Add to Google Pridej na Seznam
TOPlist Seznam S-Rank CZIN.eu PageRank Alexa Rank JyxoRank 

Vygenerováno za:0.0570 sec,0.0181 z toho dotazů.