• Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau

Fórum

Opel Club Renbau :: Vlákna :: Poradna Astra :: ASTRA :: Astra podvozek :: Re: Nafukovaci tlumice???
Vaše jméno:
Odpověď:


Témata příspěvků
O.K.
Odeslal: Friday 20 May 2005 - 22:10:22
Do ceho ma jit vzduch u Astry F caravan ktery se fouka do ventilku v kufru kvuli svetle vysce pri nalozeni?
Ja mam hadicky v blyzkosti tlumicu odpojeny (mam neorigo tlumice AL-CO) a nevim jestli origo jsou nejaky foukaci nebo jestli tam maji byt nejaky měchy či co
Poslední odpovědi
Pavel J
Odeslal: Friday 22 July 2005 - 16:45:59

Vyfote je někdo. Měl jsem je na kadettu a zbyl mi také jen ventilek a hadičky.
Ps. nemáte někdo starší na prodej Kadett Astra F HB
Gizmo_CZ
Odeslal: Saturday 09 July 2005 - 08:15:02

ach ta čeština ( tlumIče
Gizmo_CZ
Odeslal: Saturday 09 July 2005 - 08:13:55

5000Kč??? no tak to je teda sranda jak blázen! to se je vyplatí zrenovovat - teda pokud by to šlo??!! Co myslíte šlo by ty tlumyče zrenovovat a kdo by to dělal a za kolik v okolí Prostějova- Olomouce popřípadě Ostrava?? díky
Tom Astra 1.8 16V
Odeslal: Wednesday 25 May 2005 - 12:52:26

Tak já mám taky dofukování tlumičů a bohuľel kvůli prasklým měchům , které jsou součástí tlumiče nefunkční. Tak jsem se ptal v Oplu na nové originální, protoľe neoriginální nikdo asi nedělá a tam mě řekli cenu něco k pěti tisícům za jeden tlumič Tak jsem to nechal být a jezdím dál bez dofukování.
Gizmo_CZ
Odeslal: Monday 23 May 2005 - 07:15:56

mno to by mě taky zajmalo budu je muset tak do měsíce vyměnit po diagnostice jsou uľ k červené značce ale zajmavý je ľe přední jsou hluboko v zeleným a to byly měněny zároveň!!?? takľe má někdo představu kolik stojí ORIGINÁL nafukovací tlumiče dozadu pro ASTRu F Caravan 95r.v.??
O.K.
Odeslal: Saturday 21 May 2005 - 22:02:01

Ha ha ,a kolik tak ty tlumice stoji? nevite cca nekdö?
Ja mam podle predchoziho majitele na zadnich tlumicich najeto asi tak 30000km
(on 10k ja 20k). Me prijdou v cajku,ale nerad bych si na nich rozbil hubu-radsi bych tam videl ty origo foukaci protoze obcas jezdim s nalozenou prdeli
Brouček
Odeslal: Saturday 21 May 2005 - 19:27:13

Ten vzduch má jít do tlumičů.Pokud je někdo měnil a dal tam tlumiče normální,tak proto jsou hadičky volné.

Add to Google Pridej na Seznam
TOPlist Seznam S-Rank CZIN.eu PageRank Alexa Rank JyxoRank 

Vygenerováno za:0.0602 sec,0.0205 z toho dotazů.