• Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau

Fórum

Opel Club Renbau :: Vlákna :: Poradna Astra :: ASTRA :: Astra interiér :: Re: Vnitřní cirkulace
Vaše jméno:
Odpověď:


Témata příspěvků
Jatro
Odeslal: Saturday 21 May 2005 - 17:05:05
Astra F bez klimy 1995.Ten motorek jsen naąel,ale nepřiąel jak ho vytáhnout.Nehne se -je asi K.O.A taky bych rád věděl jak ho posléze vytáhnout z toho spínače na palubce(pokud moľno bez kompletní demontáľe).Za kaľdou radu předem děkuji. 2
Poslední odpovědi
Jatro
Odeslal: Thursday 26 May 2005 - 07:58:18

Zkusím,ale ľe by tomohlo mít nějaký vliv na ten pohyb?Zkusín a uvidím!!!
Dallas
Odeslal: Wednesday 25 May 2005 - 22:02:52

Jatro84.244.79.2 napsal ...
Pořád mi to nedá.Překlopení klapy trvá půl minuty a při vypnutí je dole hned.Zkouąel jsem to nasávat ustně a klapa jezdí jak divá.Rozpojil jsem hadičky a zkouąel jsem ten podtlak a skoro to vůbec nenasává.(jen tak decentně)Má ten podtlak být tak slabý??


Zkus si pretocit ovladac rozvodu vzduchu aby Ti foukal jinam nez na celni sklo!!!
Jatro
Odeslal: Wednesday 25 May 2005 - 18:08:58

Pořád mi to nedá.Překlopení klapy trvá půl minuty a při vypnutí je dole hned.Zkouąel jsem to nasávat ustně a klapa jezdí jak divá.Rozpojil jsem hadičky a zkouąel jsem ten podtlak a skoro to vůbec nenasává.(jen tak decentně)Má ten podtlak být tak slabý??
Yper
Odeslal: Wednesday 25 May 2005 - 13:51:39

No ani mně nejde rychle. Buď rád, ľe se hýbe - pokud dlouho stála, tak také bude trvat, neľ se rozchodí jak má. Jeątě bych zkusil ten podtlakový mechanismus něčím prostříknout.
freez
Odeslal: Wednesday 25 May 2005 - 13:16:12

Jatro:No měla by se zvedat poměrně rychle prakticky hned ,ale já bych to vyděl tak ľe ten spínač uľ bude načatej a nedrľí ten podtlak tak jak by měl ,pokud si tedy měl natočenej motor jinak bez motoru ti to zavře tak jednou a jeątě pomalu a je konec není vzduch-nemaká klapa no ale hlavně ľe to maká né těch 10 vteřin přeľijeą
Jatro
Odeslal: Wednesday 25 May 2005 - 12:17:52

Dnes jsem vyměnil podtlakovou hadičku v motorovém prostoru a klapa se ani nehla.Rozdělal jsem středový panel,skontroloval vypínač ,veąkeré vedení vzduchu a nic jsem nenaąąel.Kdyľ jsem to vąe sloľil,tak jsen to zkusil zapnout a ta klapa se pomalu zvedá.Ale celá se otevře tak za 10-15 sekund.Je to normální??Neměla by vystřelit okamľitě aľ nadoraz? _legion2
Jatro
Odeslal: Monday 23 May 2005 - 18:21:46

Freez.........Jo tak teď jsem plně v obraze a určitě to bude tou hadičkou(doufám).DIk a měj se!!!!!!!!!
freez
Odeslal: Monday 23 May 2005 - 18:12:04

jatro:no to je dobře ľe to saje z venku jinak by si tam měl za chvíli finský jázně pokud bys zapnul topení a tak,mlľili by se ti okna .Jinak samo ľe ta klapa v tý poloze zavřeno nedrľí protoľe tam máą díru a neudrľí to podtlak aľ jí vyměníą tak pak se uvidí jestli není v cudu i ten spínač jo a musíą to zkouąet s nastartovanim motorem jinak to moc nemaká
Jatro
Odeslal: Monday 23 May 2005 - 17:54:10

Freez---Odpoledne jsem to okouknul a zjístil jsem prodřenou hadičku od motoru vedoucí pod vloľku filtru nasavaného vzduchu do auta.Zítra ji vyměním a třeba to bude O.K.Teď je to v poloze(ta klapka),nasávaní z venku a jak jsi říkal přepnout,tak to nedrľí(vľdy se to vrací do polohy nas.z venku.Nebo jsem to ąpatně pochopil.

Add to Google Pridej na Seznam
TOPlist Seznam S-Rank CZIN.eu PageRank Alexa Rank JyxoRank 

Vygenerováno za:0.0442 sec,0.0092 z toho dotazů.