• Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau

Fórum

Opel Club Renbau :: Vlákna :: Poradna Vectra :: VECTRA :: Vectra interiér :: Re: vyměna plastového obložení za imitaci dřeva
Vaše jméno:
Odpověď:


Témata příspěvků
petr
Odeslal: Wednesday 24 August 2005 - 18:00:14
mám vectru b 2000 a chtěl bych do interieru imitaci dřeva jak se dávala v sérii, chtěl sem se zeptat jestli se do dá vyměnit..
Poslední odpovědi
qpc
Odeslal: Monday 13 April 2009 - 15:16:18

3 varianty dodával i Irmscher...


Jinak potáhnou karbon folií je asi nejlehčí,potáhnou i kola

Odkaz


A takto to vypadá: Odkaz










Juro
Odeslal: Monday 13 April 2009 - 12:32:15

Odkaz Na tejto adrese nájdete komplet interier v dreve, hliniku, karbone atd.
Anonymní
Odeslal: Thursday 29 September 2005 - 18:21:26

No ja mam VB 96 x20xev cdx s tou imitaci dreva a kdyby to nahodou chtel nekdo s VB sport (imitace hliniku) vymenit vcetne radicky tak at se ozve )

Email

...pocitam ze se moc lidi neozve :-/
Lib
Odeslal: Thursday 22 September 2005 - 12:48:49

ta imitace dreva vypada znatelne lepe jak cerny plast. Plastu je tam vsude habadej, ta imitace to pekne ozivi. Lepe uz by vypadal ten hlinik, o tom zadna. Samozrejme ze to vypada jak kus lesteneho plastu, taky ze to je kus lesteneho plastu. Ale ta barva a struktura jsou celkem ok. Kdo chce videt zoufalost at se podiva na novou (Hckovou) astru
Red_Dwarf
Odeslal: Thursday 22 September 2005 - 10:59:11

To anonymní:V imitaci hliníku se to dělalo.Měla to Vectra B Sport
Anonymní
Odeslal: Wednesday 21 September 2005 - 19:39:27

souhlasim s anonymem přede mnou mam VB 99/00 stříbrnou metlu s černym interierem a černá tam fakt sedí jak ulitá, to dřevo bych si tam nedal, zaleží asi na vkusu a autě, snad kdyby to někdo vyráběl v imitaci hliníku či dokonce chromu, do toho bych šel hned.. čus M
Yper
Odeslal: Tuesday 06 September 2005 - 07:36:15

To také mení klasické dřevo jako takové, kde jsou vyznačeny léta.
Jedná se o imitaci tzv. kořenového dřeva. V Česku se tomu říká také "pupky" a náhodou doma mám takovou desku o rozměrech cca 1mx0,75m a už hodně lidí a zejména řezbářů ji ode mne loudilo za slušný peníz.
Anonymní
Odeslal: Monday 05 September 2005 - 22:07:39

Zdravím odborníci přes estetiku ... Nějaký čas jsem jezdil s autem s imitací dřeva. Moc se mi to nelíbilo. Fakt mi to přišlo jako kus naleštěného plastu. Těžko bych takové dřevo někde hledal. Taková nepovedená imitace. Teď mám černou a ta čarná je fakt černá. Ne jako dřevo, které vypadá přinejmenším prapodivně.
Yper
Odeslal: Monday 29 August 2005 - 13:33:11

Kecy, kecy, kecičky. My co to nemáme to budeme hanět i když ve skutečnosti víme, že je to celkem hezké a většina z nás by to chtěla!
Nedělejme z nouze ctnost pánové!
Kdo nechce tu imitaci dřeva, protože se mu nelíbí, tak se ozvěte sem a já to s Vámi za mou černou velmi rád vyměním. Zbavte se toho hnusu a vyměňte to s buranem jako jsem já!

Add to Google Pridej na Seznam
TOPlist Seznam S-Rank CZIN.eu PageRank Alexa Rank JyxoRank 

Vygenerováno za:0.0771 sec,0.0470 z toho dotazů.