• Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau

Fórum

Opel Club Renbau :: Vlákna :: Poradna Astra :: ASTRA :: Astra podvozek :: Re: klepání nápravy
Vaše jméno:
Odpověď:


Témata příspěvků
radek
Odeslal: Monday 26 September 2005 - 20:51:17
Zdravím přítomné a měl bych otázku. Vlastním Astru G combi r.v. 98. Můj problém je v tom, že někde od přední nápravy se při jízdě na nerovnostech ozývá takové nepříjemné klepání. Auto má najeto necelch 83 tis. km. Nám podezření na čepy, nebo stabilizátor. Neměl již někdo obdobný problém? Ještě na jaký tlak hustíte pneu?
Za odpovědi díky.
Poslední odpovědi
Anonymní
Odeslal: Friday 30 September 2005 - 14:47:48

Prachovky jsou OK, tlumice a cepy tez. Dnes jsem byl na STK a jak jsem uz psal, mechanik to tipoval na ten homokinetak. Novy pry stoji cca 1500,-, takze 2x s montazi kolem 5000. Problem je ale ten, ze kdyz dam plny rejd a rozjizdim se, mel by ten kloub klepat nejvic. To ale neni muj pripad. Nejvic to vrze, kdyz jedu na dvojku tak 20 kmh a tocim volantem rychle doleva a doprava. Predpokladam, ze vymena diferencialu bude podstatne drazsi nez u toho homokinetaku. Muze se ten diferencial rozsypat? Dik, Dyma
ronin44
Odeslal: Friday 30 September 2005 - 14:47:36

Pani - homokineticky kloub - kde ho mozem najst? Mozno mi to robi to iste. Skontroloval by som prachovku
riwal
Odeslal: Friday 30 September 2005 - 14:41:39

Pokud byla někdy prasklá prachovka kloubu a dostal se tam bordel a voda, tak odejde i novej.

Teď mi napadá jestli zase nejsem moc chytrej abych někoho nepobouřil - budu se muset zklidnit
Yper
Odeslal: Friday 30 September 2005 - 14:40:30

Homokineťák - pokud je to při zatáčení a motor je v tahu - tak na 80% je to on!
Je-li nebo byla-li v minulosti poškozená prachovka, tak jde do háje téměř vždy - stačí trochu nečistoty a hned je vymletý a nezáleží na tom, kolik má najeto.
Anonymní
Odeslal: Friday 30 September 2005 - 14:29:55

Mam Astru G 1,6 16V, r.v. 98 - jednu z tech uplne prvnich, model Sportive. Mam najeto 130 tis a pri jizde tak do 40 kmh a toceni volantem se ozyvaji hodne divne zvuky, vrzani se prenasi i do radici paky. Je to cim dal horsi, mechanik ma podezreni bud na homokineticky kloub nebo na vadny diferencial v prevodovce. Neni tech 130 tkm na homokinetak trochu malo? Nevite jak poruchove jsou ty prevodovky? Diky za odpoved
Anonymní
Odeslal: Tuesday 27 September 2005 - 20:12:05

4 K-P
Letní mám195/60 R15 a zimní 175/70 R14. Dnes jsem přes slzu v oku při tankování uviděl taktéž jak mám hustit. Jen pro informaci, na kolik yto typy pneu hustíte? K těm tyčkám na stabilizátoru, předpokládám, že myslíte takové ty plastové mrchy?
ronin44
Odeslal: Tuesday 27 September 2005 - 11:04:55

Telefon do ciech by ma vysiel mailand

Ale vazne, rad by som sa do niektorych veci pustil sam, ale nemam garaz. Robit to pred barakom sa mi moc nezda...
prtka
Odeslal: Tuesday 27 September 2005 - 10:07:27

No abych ti řekl pravdu ani nevím kolik se bere za práci ,já pokud to jde ,tak se snažím vše dělát sám...no sám za pomocí tel....Nio jak vidí moje číslo ,tak dostává psotník
ronin44
Odeslal: Tuesday 27 September 2005 - 08:35:44

toPrtka:

ano, ale aj pri drahsej variante vychadzaju suciastky na 1800,-Sk, a za vymenu, ktora trvala hodinu zobrat 800,-Sk v neautorizovanom servise - naviac bez faktury... To je celkom dost

Add to Google Pridej na Seznam
TOPlist Seznam S-Rank CZIN.eu PageRank Alexa Rank JyxoRank 

Vygenerováno za:0.0571 sec,0.0193 z toho dotazů.