• Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau

Fórum

Opel Club Renbau :: Vlákna :: Poradna Astra :: ASTRA :: Astra podvozek :: Re: Výměna destiček
Vaše jméno:
Odpověď:


Témata příspěvků
Prazdroj
Odeslal: Friday 07 October 2005 - 11:10:01
Pánové v čera jsem vyměnil zadní brzdové destičky po ujetí 460 Km. Se začalo ze zadu ozývat menší klepání a šoupání ale tak do 40Km v hodině pak to zmizí. Co to můžebejt? Kotouče jsem neměnil. Míslíte že až si destičky sednou že to zmizí?
Poslední odpovědi
SCULLY
Odeslal: Tuesday 25 October 2005 - 16:44:55

2:Vaclav GT : zkus měděnou vazelínu ve spreji je to super věc i na brzdové destičky, třmeny atd.
?
Odeslal: Tuesday 25 October 2005 - 11:07:47

proč za 1? stačí když tam dáš 3ku .
Václav GT
Odeslal: Tuesday 18 October 2005 - 12:06:56

Mě přirezla destička v zadním brzdovém třmenu (u vozu VeA). Po očištění by to chtělo před zpětnou montáží trošku přimazat. Existuje na to speciální mazivo, tzv. "mazný kov" viz Odkaz . Jdu si ho objednat, jestli ho chcete ještě někdo také, koukněte se do mnou uvedeného odkazu a napište mi na email.
prtka
Odeslal: Tuesday 11 October 2005 - 08:11:19

Jardo čéče nezlob se ,ale to co popisuješ,tak to nejde na brzdě ti může stát třeba slon rychlostí tam můžeš mít třeba šest a jak docílíš ať se ti neprotočí spojka..tímto způsobem to nejde aspoň u Oplu a podle mě u žádného auta ..leda ,že by náhoda,že by síla povolení byla menší než síla přítlaku spojky ...málo pravděpodobné
JardaB
Odeslal: Monday 10 October 2005 - 20:27:56

1) zajimalo by me to dobrodruzne povolovani matky na klice - ja tam normalne hodim 5ku a povolim, manzelka zatim stoji na brzde... - neco podobneho?
2) bylo to teda u Laguny ale princip bude stejny,spickoveho srovnani hran kotoucu jsem dosahl, kdyz jsem jel 300km a zjistil, ze to jde na plech (kupodivu docela symetricky vsechny), okraje byly dokonale zahlazene a po vymene desticek OK
Prazdroj
Odeslal: Monday 10 October 2005 - 17:33:40

U škodovky jsem to neřešil tam jsem brzdil tim plechem z destičky a když vypad tak jsem tam dal novou a jelo se dál chudák stařenka. ale obcas jsem jí vyměnil olej.
Dmcd
Odeslal: Monday 10 October 2005 - 17:05:23

Mno na šáde 120 jsem to ztrhaval normalnim pilnikem ale tady bych uz do toho teda nesel!!!

Dmcd
VeBe 2001 caravan, Y22DTR
Email
Prazdroj
Odeslal: Monday 10 October 2005 - 16:11:59

Nic jednodušího mě nenapadlo než ta flexa.
prtka
Odeslal: Monday 10 October 2005 - 16:06:49

vy jste taky dva agenti,Bad to myslím trochu přehnal,kdyř mluvil o milimetrech,řek bych že jde spíš o desetiny,ale co proti vkusu žádnéj dišputát každéj si pomáháme jak můžem...Nio jak slyšel jak povoluju matku při rozvodech dole na klice,tak začal koktat a říkal ,že jsem dobrodruh

Add to Google Pridej na Seznam
TOPlist Seznam S-Rank CZIN.eu PageRank Alexa Rank JyxoRank 

Vygenerováno za:0.0438 sec,0.0169 z toho dotazů.