• Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau

Fórum

Opel Club Renbau :: Vlákna :: Poradna Astra :: ASTRA :: Astra podvozek :: Re: TC protislus
Vaše jméno:
Odpověď:


Témata příspěvků
Marek
Odeslal: Sunday 20 November 2005 - 15:41:49
Oplaci chci se zeptat mam na Astre G tlacitko TC pry je to protislus auto mam chvili a nejsem v tom zadny odbornik je to dobra vec vyjedu s tim nekde nebo to je jen aby se nereklo a kdy to mam pouzivat diky za rady a nazory tech co to maji vyzkousene.
Poslední odpovědi
qpc
Odeslal: Wednesday 07 December 2005 - 18:40:17

Rogin: to bych nezkošel,dej si raději cihlu z nohy...
Rogin
Odeslal: Wednesday 07 December 2005 - 18:31:53

Ahojky, hezke čtení......mám AstřičkuG 2,0 DTi....bez TC...myslíte že je možné ho dodatečně namotovat ?????

Rogin
Email
RRAAFF
Odeslal: Tuesday 29 November 2005 - 19:44:04

thomass:Jo,kupodivu byl i na Vectře A? Ale jen na 2,5 V6,na B byl od 2,0 výš.Já mám Vectru B 1,8 16V 1997,takže nic
Byl s ním někdy problém,že nešel.Ono čím je elektriky víc,tak tím je možnost vícero poruch,tak se ptám.Taky čekám až mi jednou klekne digi klima po 7 letech bez údržby,zatím maká super,ale jen zatím.
mates
Odeslal: Tuesday 29 November 2005 - 12:38:43

2 JardaB: tak to je pěknej bordel, to teď pár jezdím na pár válců
Hele, a co když bude TC na Fabce HTP? To z toho bude při aktivaci Simson???
ttoommaass
Odeslal: Tuesday 29 November 2005 - 10:31:27

Na me VB 96 X20XEV jej mam kupodivu take a je to uz pro me snad nepostradatelna vec, vazne super. Az budete stat na semaforech, na cerstve napadanem snehu a budete chtit nekomu natrhnout ....., tak TC je vyborna vec, rozjezd je plynuly a kola nehrabou (zalezi take na ridici), ale kdyz se TC rozblika, je lepsi na cca sekundu sundat lehce nohu z plynu a pak jej opet seslapnout, kola se rychleji chytnou, alespon z me zkusenosti. Noa s tim vypinanim. Kdyz uz to nejde s TC, tak vypnou a jen lehce hrabat, ne plyn k podlaze a snih jak z frezy.

Hezke zimni poblikavani!

Jo, taky mam s TC+ABS vetsi pocit ovladatelnosti vozu, ale nic se nesmi prehanet, pak na silnicich vidime blbecky, kteri maji z techto pomocniku snad celou abecedu a jezdi jak hovada, vono to to auto zvladne. Jenze pak prijde na radu fyzika a sup - sup a je konec, nehlede na to, ze ohrozuji ridice chudsich vozu, kteri tyto systemy nemaji.

Takze elektronika ANO, ale rozumne!

Sorry za dlouhy prispevek a za muj nazor.

TOM
JardaB
Odeslal: Tuesday 29 November 2005 - 10:04:18

Mimochodem, vite jak funguje, aspon u benzinu V6? Serizoval jsem LPG a koukal na vstriky, normalne blokuje vstrikovani na 1 az 3 valce. Cili je pak z toho takove HTP a je to na snehu akorat
timony
Odeslal: Tuesday 29 November 2005 - 09:11:12

Ahaaa! tak to budu poctivě vypínat, až zahučím do závějí díky.. mmj. antiprokluz + ABS a člověk má hned pocit, že to auto zvládne všechno.. musí se to krotit, aby se ten pocit nevymstil
Dmcd
Odeslal: Tuesday 29 November 2005 - 08:33:57

Protoze pokud je moc snehu, tak se jim neprokouses - tam se prave potrebujes prohrabat a ne aby ti TC porad ubitalo otacky a vykon motoru...
timony
Odeslal: Tuesday 29 November 2005 - 08:26:02

Proc by se mel vypinat na "vice snehu/naledi"? vzdyt prave proto tam snad to TC je, ne? aby to na vice snehu/naledi fungovalo...? _s103

Add to Google Pridej na Seznam
TOPlist Seznam S-Rank CZIN.eu PageRank Alexa Rank JyxoRank 

Vygenerováno za:0.0662 sec,0.0269 z toho dotazů.