• Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau

Fórum

Opel Club Renbau :: Vlákna :: Poradna Vectra :: VECTRA :: Vectra interiér :: Re: Automatická klimatizace-Vectra B
Vaše jméno:
Odpověď:


Témata příspěvků
RRAAFF
Odeslal: Saturday 03 December 2005 - 10:20:30
Možná se už toto řešilo tak se omlouvám.
Dnes jsem si pustil digi klima a trochu šla,ačkoliv bylo pod 4stupně(byly 2:-)) )
Jen tak pro zajímavost jsem otevřel kapotu a trubky klimy byly lehce studené(od klimy,ne vlivem okolní teploty),ale ne tak moc jako v létě.Čili mně zajímá to,zda si to kompresor opravdu reguluje.
Léto-plný výkon-trubky ledové
Zima kolem 4stupnu-malý výkon-trubky mírně chladné
pod 4stupně-klima nejde-trubky nechladnou vůbec
Tak sorry za možná divný dotaz.
VeBe X18XE 1997
Poslední odpovědi
Kadel
Odeslal: Tuesday 17 November 2009 - 13:29:41

jo diky Martas, ja samo hledal ale protoze to delam pri praci tak sem nemel moc casu, tak se omlouvam

Kadel
Martas
Odeslal: Tuesday 17 November 2009 - 13:07:35

Jako temer vzdy, staci hledat ....

Tady si muzes pocist.
Kadel
Odeslal: Tuesday 17 November 2009 - 12:59:04

Zdravim panove, vyuziju toto vlakno pac se tu resi digi klima na VeBe. Mel bych dotaz, jestli tu nekdo z Vas vi, co vsechno obnasi digiklima do VeBe, myslim tim co je potreba kdybych uvazoval o prestavbe z manualni na digi co bych mel koupit krom tlacitek, pocitam jeste servomoturky nebo celej ten balast topeni. Co elektroinstalace? Ecu a rele atd?
Diky za odpoved.
Kadel
Čelda
Odeslal: Tuesday 17 October 2006 - 19:19:02

KopA napsal ...

Celda to je furt o tom krokaci. Krokac a nic jinyho. Me to taky hapruje hlavne za studena jak se ohreje motor je vse OK. Je to tim ze kdyz zapnes klimu tak krokac zvysi prutok vzduchu protoze ten kompresor brzdi motor tak aby to nechciplo. No a kdyz je krokac nacatej (cisteni ti uz asi nepomuze) tak zacne takhle haprovat.


Já ten krokáč ještě nečistil,protože to zatím bylo v poho.Tak se holt do něj pustím a uvidíme.
KopA
Odeslal: Tuesday 17 October 2006 - 19:14:16

Celda to je furt o tom krokaci. Krokac a nic jinyho. Me to taky hapruje hlavne za studena jak se ohreje motor je vse OK. Je to tim ze kdyz zapnes klimu tak krokac zvysi prutok vzduchu protoze ten kompresor brzdi motor tak aby to nechciplo. No a kdyz je krokac nacatej (cisteni ti uz asi nepomuze) tak zacne takhle haprovat.
Čelda
Odeslal: Tuesday 17 October 2006 - 18:41:58

Mám takový zajímavý dotaz. V létě jsem jezdil z digiklimou normálně a teď
poslední asi dva měsíce jí mám vypnutou kvůli úspoře. Včera jsem jí zapnul
aby se protočila a od té doby mi lítaly otáčky volnoběhu.Na volnoběh 1200-1500 a když jsem zastavil,tak spadly max.na 1000. Tak jsem klimu dnes vypnul a zase vše v poho a otáčky volnoběhu drží na ca.750.
Neměl jste někdo podobný problém a co to může dělat? (
Zdenda
Odeslal: Wednesday 05 April 2006 - 16:31:26

nejva napsal ...

Tak už mám vydensifikováno. Mám i lehkou fotodokumentaci (ale v syrovém stavu), tak kdyby mìl nìkdo zájem tak mi písnìte na mail. A nebo kdyby to chtìl nìkdo upravit a šoupnout na web, poskytnu fotky.






Mohl bych taky poprosit o ty fotky?
Email
RRAAFF
Odeslal: Tuesday 04 April 2006 - 08:48:06

taky prosím o zaslání.
Email
RaK
Odeslal: Tuesday 04 April 2006 - 07:58:22

nejva napsal ...

Tak už mám vydensifikováno. Mám i lehkou fotodokumentaci (ale v syrovém stavu), tak kdyby mìl nìkdo zájem tak mi písnìte na mail. A nebo kdyby to chtìl nìkdo upravit a šoupnout na web, poskytnu fotky.

Mùžeš mnì to poslat na Email ?
Dík

Add to Google Pridej na Seznam
TOPlist Seznam S-Rank CZIN.eu PageRank Alexa Rank JyxoRank 

Vygenerováno za:0.0646 sec,0.0243 z toho dotazů.