• Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau

Fórum

Opel Club Renbau :: Vlákna :: Poradna Vectra :: VECTRA :: Vectra převodovka :: Re: diferak prevodovka
Vaše jméno:
Odpověď:


Témata příspěvků
Miky
Odeslal: Tuesday 13 December 2005 - 17:32:47
Takze stala se mi tahle vec.Kus zubu v diferaku se urval a prorazil telo prevodovky skrz ktery pak strikal olej a poblil cele auto.Potrebuju jakoukoliv radu ohledne koupe jine,jestli ma nekdo at nabidne ,poradi jak dostat nejsnadneji z vozu a tak.Taky potrebuju vedet jestli se nedaji vymenit primo na aute jen kola v diferaku bez vyndavani prevodovky ven.Jestli ma diferak spolecnou napln s prevodovkou ci maji samostatne.Proste cokoliv k tomuto tematu.Diky moc kluciiiii.Ja si du dat panaka.Prima darek k vanocum. _rendek
Poslední odpovědi
Miky
Odeslal: Wednesday 28 June 2006 - 20:23:24

Hlavne prevodovej.....ja tam mam nejakej shell
KopA
Odeslal: Wednesday 28 June 2006 - 17:10:10

Podle me bude do prevodovky stejnej cervenej sajrajt jako do serva nebo diferaku (Omega). Teda GM norma Dexron II je jedno co koupis za znacku.
Peta x20xev
Odeslal: Wednesday 28 June 2006 - 15:10:11

Kluci co se tam ma nalit do prevodovky za olej? Nebo jaky kdo z vas tam dal.
Michal x18xe
Odeslal: Wednesday 28 June 2006 - 15:08:22

Robe mimo.. Tak nejenom ze to ma jiny stalej prevod tak i samotne prevody od 2ky do 5ky...
rob
Odeslal: Wednesday 28 June 2006 - 13:02:48

Jak píše Miky na diferák by to nemělo mít vliv,neboť rozdíl mezi dlouhou a krátkou F18 je ve stálém převodu.Tedy mezi poměrem zubů hrušky vůči talíři.Diferák a rychlostní převody jsou stejné.
Miky
Odeslal: Wednesday 28 June 2006 - 12:53:23

Tak to nevim ze je vic verzi,nicmene pokud ano budou reseny jinym pomerem prevodu,tezko koly diferaku,takze dle me bude diferak stejnej.
Michal x18xe
Odeslal: Wednesday 28 June 2006 - 10:51:19

Kluci ohledne toho vysypani toho diferaku resil tady nekdo ze je f 18ka kratka (sportovni) a dlouha VeBe CD
Jestli to na to nema vliv...
To stejny se delalo s F16 kratka CR a dlouha WR...mozna je to presne naopak.
Miky
Odeslal: Tuesday 13 June 2006 - 20:00:45

Potkalo te totez...zrejme slabost F18 tek.Kazdopadne telo prevodovky zalepis lepidly na bazi kovu nebo zavaris hlinikem to delaji.Pak kola z F16 a vyjde to mnohem levneji.A pokud mas k dire pristupa pujde zadelat nemusi hlavne prevodovka ven,jen se vyhodi poloosy a sunda spodni viko prevodovky,vytoci jedna centralni matka kolem poloosy a celej diferak na tebe vypadne ven.Protoze vyndavat prevodovku ven a menit neni otazka hodiny a hlavne to stoji dost penez.Me prace stala 2000 a prevodovka F16 2500.+gufero+olej. Jinak mi zbyla prevodovka F16 bez diferaku kdyby byl zajem.
martin
Odeslal: Tuesday 13 June 2006 - 01:11:48

Cauves,jasne de to,sem to delal na svy vectre,diferak je stejnej a z F16 pasuje do F18.A cenovy rozdil F16 a F18 je markantni.Takze pokud ti odesli jen satelitni kola mas vyreseno.

No nejspíš se mi kus zubu v diferaku urval a prorazil telo prevodovky.Uplně mi vytekl olej a když kouknu pod auto tak na mě z proraženého víka motoru kouka kus ozubeného kola. Známý mi řekl že to je zralé na výměnu celé převodovky,tak teď lítám a sháním po všech čertech.Díky za odpověď.

Add to Google Pridej na Seznam
TOPlist Seznam S-Rank CZIN.eu PageRank Alexa Rank JyxoRank 

Vygenerováno za:0.0445 sec,0.0186 z toho dotazů.