• Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau

Fórum

Opel Club Renbau :: Vlákna :: Poradna Kadett :: KADETT :: Kadett motor :: Re: Kadett C14NZ nestartuje
Vaše jméno:
Odpověď:


Témata příspěvků
radioactive
Odeslal: Monday 30 January 2006 - 19:03:51
Ahoj lidi, uz tyden mi nejezdi kadour s motorem C14NZ. Nema vubec snahu nastartovat . . motor se toci, baterka nova, cerpadlo tlaci benzin a nic. Zkousel jsem i hlavni kabel z civky, ten dava jiskru. Myslel jsem, ze mam neco se vstrikovacim ventilem, jelikoz mi kamos hlasil, ze mi tam benzin nestrika. Tak jsem ho vymenil a zas nic. Jak se vam ten strik chova? Ja kdyz dam klicek do prvni polohy, zacne mi tlacit cerpadlo a strikne mi to docela velkou davku do karbecu . . . Myslim ze ten strik co tam byl pred tim, to nedelal . . . . Jo a jakmile startuju, do striku jde kolem 10voltu. Jinak me jeste napada, ze jsem se nekoukal do rozdělovače . . jen doufam ze to nebude ECU
Poslední odpovědi
SVATA
Odeslal: Sunday 12 March 2006 - 12:17:23

mel sem stejny problem,mam AstruF C14NZ startoval sem nahradnim klicem motor jen tocil ,vzal sem druhej s cipem a vse bez problemu. at se ti dari, ahoj
JardaB
Odeslal: Thursday 02 February 2006 - 20:01:51

Na auto obzvlast kravinky stoji prekvapive velkej ranec Pocti si v poradne o ruznych zavadach a 600Kc ti bude pripadat smesne Bud rad, ze nemas novejsi auto, tam se toho muze pos.at mnohem vic &|
radioactive
Odeslal: Thursday 02 February 2006 - 19:52:39

Tak od včerejška už jezdim . . . Uuuufff . Koupil jsem ten kroužek za 110,-Kč u jednoho maníka co dělá do Opelů. Původně za to chtěl 200,- a říkal, že novej stojí 600,- . Taková kravinka .. .. fakt by mě zajímalo, jestli to opravdu stojí tak moc.
radioactive
Odeslal: Tuesday 31 January 2006 - 21:34:08

Tak dnes uz jsem konecne nasel pricinu celeho problemu. rozdelovac je u motoru C14NZ spojenej s vackou takovym plastovym koleckem. kolecko je na ojnici rozdelovace uchyceno zavlackou, ktera vlastne prochazi jak primo koleckem, tak tou ojnici. Buba mi rikal, ze se tahle zavlacka muze zlomit a kolecko se pak protaci. Bohuzel me zavlacka vydrzela a zlomil se valecek, kterej z toho kolecka trcel do vacky. (prenasi jim tocivy pohyb vacky do rozdelovace). . .
V rozdelovaci jsem nasel takovou bilou hmotu. Myslel jsem, ze je to jakasi vazelina, az pak jsem zjistil, ze to byla emulze vody s olejem. Pri tech mrazech to muselo zmrznout . . Vubec nevim jak se tam ta voda dostala, nikde v oleji po ni neni ani stopy, a to mi pred mesicem olej menili a rikali, ze ten starej byl docela v poho. ))

THX to BUBA

P.S. - Zitra si zajedu do Pesvic za jednim vykoristovatelem a zkusim z nej to kolecko podojit Jestli jste nekdo z CV a mate co potrebuju, ozvete se ) : 724612170
radioactive
Odeslal: Tuesday 31 January 2006 - 00:09:14

Tak strik mi prochcava, protoze sem tam nedal to spodni malinky tesneni. V tom zavada neni. vymontoval jsem svicky a vzdycky na kabelu pres kostru zkusil jestli hazi jiskru. byly prechcany a vsechny 3 zleva nepalily. Posledni si skrtla, ale pak mi dosla baterka, tak nevim. zitra vemu funkcni svicky a uvidime, jestli to neco hazi. . . palit by to melo bez ohledu na ECU, nee? Nebo by to mohl ovlivnovat napr. snimac otacek?
radioactive
Odeslal: Monday 30 January 2006 - 19:34:32

Tak mi kamos privez svicak . . . hnedka uvidim na cem jsem . ..
JardaB
Odeslal: Monday 30 January 2006 - 19:32:46

Kdyz to tam strikne nejake palivo a presto si to ani neskrtne, tak nejde zrejme zapalovani. Mam vyzkouseno, ze kdyz se do sani jen tak strikne 1-2 cm3 benzinu, vstriky jsou odpojeny a startuje se, tak to aspon zaskyta, vetsinou se i hezky roztoci na par otacek. Takze vyndat svicky bude nutne, jestli jsou mokre, tak je jasno
radioactive
Odeslal: Monday 30 January 2006 - 19:21:14

No jasne . . . cerpadlo zavrci, strikne davku a misto toho, aby se to natlakovalo, tak to strikne do karbecu. Strikne tak 1 cm hladinu. Tz. . . to by asi nemelo . Holt tam vratim ten starej strik .
Martas
Odeslal: Monday 30 January 2006 - 19:18:07

Pokud to nepali takto chytit fakt nemuze ..... Ale ta krytka by mela jit stahnout nebo to toho vraz treba dlouhej sroub na to vyzkouseni jestli to pali to neva ...

Jo tobe to viditelne strika benzin ? Normalni je ze cerpadlo zavrci.
<span class='smallblacktext'>[ Upraveno Po led 30 2006, 07:20 ]</span>

Add to Google Pridej na Seznam
TOPlist Seznam S-Rank CZIN.eu PageRank Alexa Rank JyxoRank 

Vygenerováno za:0.0477 sec,0.0194 z toho dotazů.