• Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau

Fórum

Opel Club Renbau :: Vlákna :: Poradna Vectra :: VECTRA :: Vectra podvozek :: Re: Silentbloky zadní nápravy
Vaše jméno:
Odpověď:


Témata příspěvků
JirkaV
Odeslal: Wednesday 22 March 2006 - 20:36:22
Zdravim.Budu muset nechat vymenit silentbloky zadni napravy(bouchani a vrzani).Nemate nekdo foto nebo nejaky schema kam ktery silenblok patri?Je jich tam dost.Jedna se hlavne o ty v ramenech.Mam Vectru B 1.8i sedan z roku 99 motor X18XE1. Email
Poslední odpovědi
Lasky
Odeslal: Thursday 16 November 2006 - 16:53:43

Sice jsem to už jednou psal, ale opakování matka .... Vyměnil jsem vše gumový a hejbavý na zadní nápravě, ale mlátí to stejně. Teď ale jen, když jedu pomalu nebo, když vjedu do díry v momentě, kdy jde tlumič dolu. Kdysi tu něco padlo o uložení tlumičů, ale když jsem je chtěl objednat, čuměli na mě, jak kdybych spadl z Marsu. Nebo je to snad něco jiného?
ramon
Odeslal: Tuesday 24 October 2006 - 00:11:38

No ja som skoro pri vymene silenblokov na zadnej naprave prisiel o nervy.Hlavne pri vyberani najprv som cez rurku za pomoci sroba vylisoval jeho stred a potom som pilou na zelezo z vnutra napilil jeho obvod cize sa stiahol a vyklepal zvysok von. Pozor treba davat pri zakladani a neposkodit novy ja som silent blok zmrazil v mrazaku a cast ramena kam ma ist zohrial autogenom az do cervena a zamrazeny silentblok pekne vlozil rukou do ramena ale dolezite je pouzit rukavice a rychle shladenie ramena vodou aby nedoslo k prehriatiu siletbloku!!!!
Yper
Odeslal: Monday 07 August 2006 - 11:29:37

Měl na to přípravek jako Palic - já ho bohužel neměl a tak jsme to dělali tehdy, když se mi měnil hřeben s posilovačem.
maniac
Odeslal: Monday 07 August 2006 - 08:52:20

čus chlapi tak vyměněno oba dva. cena 200kč nevím jak dlouho mu to trvalo protože to dělá když přijde z práce.
jinak nevím jak to dělal jestli něco sundaval nebo rozebíral.
Palic
Odeslal: Friday 04 August 2006 - 17:05:48

maniac napsal ...

jen se chci zeptat na pouzdra stabilizační tyče na přední nápravě.... jak dlouho zabere výměna tohoto silentbloku nebo jak se to nazývá... je to taková gumová objímka na obou stranách. a kolik byste si za to řekli za tu výměnu díky za rychlou odpověď
mám to v servisu a tvrdějí mi že musejí všechno sundat že se tam nedostanou a už to tam dělají celkem dlouho tak abych neplati za takové dva krámy za 50kč/ks ještě třeba 500kč za práci... díky


vymena silentu na predni naprave u stabilizatoru je moizna i bez nutonosti demontaze celeho nosniku jak tu radi Yper........ staci mit klic 16 s tisicihranem a v pohode to povolis, je tam misto akorat na to......... ja to udelal takto............ behem par minut bylo vymeneno......
oproti zadku totiz je na predku drzak se dvema srouby....... .......
Yper
Odeslal: Friday 04 August 2006 - 16:18:58

2 maniac: ..mají naprostou pravdu, protože dostat se k těm silentům stabilizační tyče znamená uvolnit rám motoru, motor zavěsit na kozičky a uvolnit mostnici. Hovadštěji namontovanou stabilizační tyč jsem neviděl - není totiž odspodu jako na jiných autech, ale svrchu mostnice.
500 za práci je málo!
maniac
Odeslal: Friday 04 August 2006 - 15:34:38

jen se chci zeptat na pouzdra stabilizační tyče na přední nápravě.... jak dlouho zabere výměna tohoto silentbloku nebo jak se to nazývá... je to taková gumová objímka na obou stranách. a kolik byste si za to řekli za tu výměnu díky za rychlou odpověď
mám to v servisu a tvrdějí mi že musejí všechno sundat že se tam nedostanou a už to tam dělají celkem dlouho tak abych neplati za takové dva krámy za 50kč/ks ještě třeba 500kč za práci... díky
qpc
Odeslal: Friday 23 June 2006 - 17:57:19

nicméně doporučuji originální silentbloky,rozdíl v ceně neni tak tragickej a je to znát.Neorigo klidně po roce odejdou.Existuje na tu montáž a demontáž i takovej hezkej stahovák,ale to už chce pana mechanika
Koka
Odeslal: Friday 23 June 2006 - 15:25:25

No já to nechal dělat v servise, takže todle jde bohužel mimo mě. Spíš mě jde o ty prďochy na stabíku (viz. výše mé příspěvky)...

Add to Google Pridej na Seznam
TOPlist Seznam S-Rank CZIN.eu PageRank Alexa Rank JyxoRank 

Vygenerováno za:0.0450 sec,0.0185 z toho dotazů.