• Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau

Fórum

Opel Club Renbau :: Vlákna :: Poradna Vectra :: VECTRA :: Vectra interiér :: Re: Demontaz palubovky
Vaše jméno:
Odpověď:


Témata příspěvků
riman
Odeslal: Thursday 23 March 2006 - 10:51:02
cafte lidicky, viete mi poradit, ako demontovat komplet celu palubovku? ak mate nejaky navod, tak mi ho prosim poslite na Email
Poslední odpovědi
qpc
Odeslal: Thursday 10 September 2009 - 10:33:21

no,hranatá přímo ne,ale oproti Vectře B je u C Vectry už treochu strohá a opticky hranatější.Nejlepší je na ulici nebu u bazaru kouknout do zaparkované..U auta bych asi hleděl na jiné věci,než tvar palubní desky..
Host
Odeslal: Wednesday 09 September 2009 - 15:17:14

Ahoj Kluci, chtel jsem se zeptat na auto Opel Vectra 1.8 2003.Jaky ma interier?Je palubni deska hranata?Jsem prototo auto rozhodnut, ale s fotky to moc neni poznat.Predem dekuji.
Cesťák
Odeslal: Sunday 05 April 2009 - 23:00:44

Dík, koupím obě a uvidím.
Anonymní
Odeslal: Thursday 02 April 2009 - 02:18:05

steve napsal ...

Žárovka za palubákem je stejná jako v předních parkovačkách tzn.celoskleněná 5W.jsou tam dvě na celou přístrojovku.
A pod klimou je žárovka celosklo s plastovou paticí 1,2W


volovina !
za pristrojovkou su 2 ziarovky - ale nie 5 Watt ziarovky, ale 2 Watt
steve
Odeslal: Wednesday 01 April 2009 - 21:58:10

Žárovka za palubákem je stejná jako v předních parkovačkách tzn.celoskleněná 5W.jsou tam dvě na celou přístrojovku.
A pod klimou je žárovka celosklo s plastovou paticí 1,2W
Cesťák
Odeslal: Tuesday 31 March 2009 - 20:11:12

Ahoj Kluci,
odešla mi žárovka podsvícení budíků, konkrétně mi nesvítí pravá strana, tacho a palivoměr s teplotou. Taky jsem si všiml, že nesvítí malý display u automatické klimy, je to ten díl, kde svítí áčko, při automatickém režimu.
Chystám se rozebrat palubku podle návodu zde uvedeného, a žárovky vyměnit.
Napište, prosím, jaké jsou tam žárovky, jaký typ závitu a kolik, rovnou to vyměním všechno, ať tam znovu nemusím. Pokud Vás ještě něco napadá, co by bylo dobré udělat při příležitosti akce "palubka ven", napište.
Díky.
prtka
Odeslal: Monday 27 March 2006 - 17:55:23

_;
NIO
Odeslal: Monday 27 March 2006 - 17:04:19

ale on chtel celou !!!!!!!!! Prtka nectes???
prtka
Odeslal: Thursday 23 March 2006 - 11:03:45

Odkaz

Add to Google Pridej na Seznam
TOPlist Seznam S-Rank CZIN.eu PageRank Alexa Rank JyxoRank 

Vygenerováno za:0.0820 sec,0.0559 z toho dotazů.