• Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau

Fórum

Opel Club Renbau :: Vlákna :: Poradna Astra :: ASTRA :: Astra podvozek :: Re: kotouče GM.......?
Vaše jméno:
Odpověď:


Témata příspěvků
pepe
Odeslal: Thursday 12 October 2006 - 16:38:42
kuci co to je za kotouče mate zkušenost?
Poslední odpovědi
qpc
Odeslal: Thursday 19 April 2007 - 15:24:37

Václav GT napsal ...

Marťas to dobře nakousl. .... OE číslo 90111242 se dá dokonce koupit od Bremba už za 460,-Kč i s daní.


to sice ano,ale vřele nedoporučuji,po 500km šli po průjezdu louží do kopru...
Nekupuji už nikdy to nejlevnější co je v nabídce...
VGT
Odeslal: Wednesday 18 April 2007 - 14:53:29

Ohne kecy
Odkaz
Odkaz
Odkaz
Odkaz
Odkaz
Yper
Odeslal: Wednesday 18 April 2007 - 14:32:55

Kotouče z druhý ruky a navíc i takové, které byly jednou použity je hazard.
Zrovna já jsem koupil minulý týden od ATE Power disk - tedy dvojitý chlazený a destičky k nim - čtyřdíru.
Bohudík jsem to měl přes známého, který má množstevní slevy a tak mne oba kotouče a destičky k nim + olejový filtr (Filtron) vyšly na 3.740,- Kč.
Ideální je najet katalog Odkaz, tak si zadat tym auta, typ motoru a najít si ty správné. Prodávají se tam origo díly nebo origo náhrady a nebo i neorigo náhrady.
Zrovna v případě kotoučů a destiček je pak třeba ještě tyto díly kupovat podle výrobního čísla auta a počtu těch děr pro uchycení kola.
Kotouče se liší tloušťkou, celkovým průměrem, průměrem středu atd. atd. viz:
Odkaz
celý odkaz na konkrétní stránku mi bohužel nejde vložit.

Čéče teď jak na to koukám, tak AstraG má výhodu oproti Vectře v tom, že všechny nabízené položky tam jsou jen na AstruG a bez udání výrobního čísla Karoserie. To já měl tedy těžší s Vectrou.
timony
Odeslal: Wednesday 18 April 2007 - 10:13:31

Ahoj, máte tedy někdo nějaký tip, kde koupit levně a dobře kotouče na géčko E20XE?

Díky tom
Anonymní
Odeslal: Wednesday 06 December 2006 - 14:01:37

Václav GT napsal ...

Marťas to dobře nakousl. .... OE číslo 90111242 se dá dokonce koupit od Bremba už za 460,-Kč i s daní.


No tak to budou pěkný šmejdy, to bude tak 4.jakost od BREMBA ?lola ?lola ?lola
Václav GT
Odeslal: Friday 13 October 2006 - 01:21:09

Marťas to dobře nakousl. .... OE číslo 90111242 se dá dokonce koupit od Bremba už za 460,-Kč i s daní.
Martas
Odeslal: Thursday 12 October 2006 - 21:05:54

pepe napsal ...

je to od jednoho tipka co rozprodava auto na dily chce zaně 300kc jsou uplně pry novy byly namontovany tak jsou trochu rezly to auto prej par měsicu stalo ale nejety


Rada tezka, sice usetris rekneme 1400 ale zejmena jestli jsou rezaty na nich nepoznas jestli nejsou vyhraty nebo nehazej ... Ja osobne bych si "stary" nekupoval kdyz bych s tim autem chtel jezdit, zas takovej balik ty novy kotouce nestojej.
pepe
Odeslal: Thursday 12 October 2006 - 21:00:21

je to od jednoho tipka co rozprodava auto na dily chce zaně 300kc jsou uplně pry novy byly namontovany tak jsou trochu rezly to auto prej par měsicu stalo ale nejety
Martas
Odeslal: Thursday 12 October 2006 - 20:49:12

pepe napsal ...

no mně se jednalo o kvalitu těchto kotouču tyhle nikdo nikde nenabizi tydle pry jsou dovezeny z Anglie mužu je mit za super cenu!


Co je super cena ?
Ted v tydnu se tu kotouce rozebiraly s tim ze cena ATE je kolem 1100,- s DPH za kus a 1500,- za Powerdisk ...

Add to Google Pridej na Seznam
TOPlist Seznam S-Rank CZIN.eu PageRank Alexa Rank JyxoRank 

Vygenerováno za:0.0607 sec,0.0197 z toho dotazů.