• Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau

Fórum

Opel Club Renbau :: Vlákna :: Poradna Astra :: ASTRA :: Astra podvozek :: Re: Servo jde/nejde - Astra G 98
Vaše jméno:
Odpověď:


Témata příspěvků
JPB
Odeslal: Thursday 26 October 2006 - 20:51:24
Zdravim. Potreboval bych poradit se servem. Chova se docela podivne, obcas jde, obcas ne, je zvlastni, ze vytuhne nebo je ztuhly, kdyz auto nastartuju a nebo pri nizsich teplotach pod 8°C pak chvilku jde a pak vytuhne treba v zatacce nebo v situaci kdy to nejmin potrebuju V lete funguje bez problemu (krome maly chvilky po startu, kdyz prekonam odpor volantu). Zkousel sem, jak tu psal v jednom vlakne prťka, nastartovat, nechat klesnout otacky pod 1000 a malinko otocit doprava nebo doleva volantem a el. motorek v pohode naskocil, jen sem si vsim zajimavy veci, ze jakmile tem motorek naskoci, tak trosku pohasnou svetla i podsviceni pristrojovky. Nevedel by nekdo co s tim? Diky za kazdy napad.
Poslední odpovědi
238923
Odeslal: Tuesday 29 May 2007 - 09:15:17

Inzerce Vám nejde, tak si dovolím to dát sem __;

Prodávám/vyměním hydraulické servo čerpadlo z důvodu opravy původního kusu.

Servo má tu větší obyč. řemenici-pokud máte tu menší, tak není v montáži problém, pouze je nutná výměna řemene - dodám zdrama

Předání možné osobně v Prostějově, Olomouci, Vyškově, nebo dobírkou. Foto na vyžádání není problém.
servo je ve 100% stavu

Servo je kompatabilní pro auta Opel bez rozdílů osazení motorů a data výroby (mám i přírubu):

Astra F,Kadet H,CALIBRA A,OMEGA A,VECTRA A

Cena dohodou nebo výměnou za originální autorádio Opel CAR500 s horním LCD panel.
606846496 nebo e-mail: 238923(zavináč)centrum.cz

Děkuji
JPB
Odeslal: Thursday 16 November 2006 - 18:27:02

Tak chci jeste jednou moc podekovat, ted sem to privez od kamose z opravny a servo jede jak pomasle.. bylo to presne tim jak popisoval prtka _;
prťka
Odeslal: Monday 30 October 2006 - 07:21:31

prvně vyměň tu kapalinu co popisuju víš
B.F.G.
Odeslal: Sunday 29 October 2006 - 20:01:52

Jedna drobnost k funkci serva, kdyz bylo auto nove, tak slo servo "az moc" a plynule a lehce, po nejake dobe (caca 3 roky) __; jde servo jakoby trhane, zvlas patrne je to pri rizeni jednou rukou. Jde s tim neco delat?
prťka
Odeslal: Friday 27 October 2006 - 17:07:58

je tam na volantě Václave nějaký...spínač..el. mag. šméjd...já tomu nerozumím...na kroužku airbagu...fakt nejsem elektronka
VGT
Odeslal: Friday 27 October 2006 - 16:38:53

Ano, tohle jsem chtěl vědět. Díky. A asi při jak velkém natočení volantu sepne ten elektromotor?
prťka
Odeslal: Friday 27 October 2006 - 16:04:31

Václave...VeBe má čerpadlo hnané řemenem...a AstraG má čerpadlo hnené el. motorem...výhoda AG je ta že otáčky motorku serva nejsou závislé na otáčkách motoru,ale na ŘJ...takže když pojedeš po dálnici teoreticky ,která je idealně rovná a 200 km nepotočíš volantem...tak 200km ti se nebude točit el. motor čerpadla serva...opel tvrdí úspora 0,6l benzínu na 100km...nevím...podle mě nesmysl...vlastně pořád deáváš volantu impuls
VGT
Odeslal: Friday 27 October 2006 - 15:56:36

Dobrá, rozumím, i jsem tě za tvůj příspšvek pochválil, ale ptal jsem se : "Vy máte na VeB či AG hydraulické čerpadlo hnané elektromotorem?".
prťka
Odeslal: Friday 27 October 2006 - 13:04:31

Václave představ si ,že chceš otočit a servo točí a nejde to....rveš jako kůň a veškerá síla jde do serva ,aby to urvala...až tam ten kal nebude nic pohasínat nebude měl jsem to to samé...přesně vím o čem mlůvím

Add to Google Pridej na Seznam
TOPlist Seznam S-Rank CZIN.eu PageRank Alexa Rank JyxoRank 

Vygenerováno za:0.0397 sec,0.0128 z toho dotazů.