• Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau

Fórum

Opel Club Renbau :: Vlákna :: Poradna Omega :: OMEGA :: Omega exteriér :: Re: Xenony - aut. sklon
Vaše jméno:
Odpověď:


Témata příspěvků
Martin
Odeslal: Friday 27 October 2006 - 20:06:32
Mam omegu z 98 s xenonama. Uz v ty dobe se tam davaly xenony nebo to tam je domontovany. Mam to auto dva tydny. Jak se da overit, jestli to ma automaticke naklapeni... kdyz jsem stal a stoupl si do kufru tak se svetla nesklopila
Poslední odpovědi
Marek
Odeslal: Thursday 11 October 2007 - 15:32:17

Já bych to tipoval spíš na něco ve světle-jelikož to čidlo ovládá obě světla, takže by se asi nestalo, že by jedno svítilo níž, než druhý. Že je čidlo vyviklaný-z toho si nic nedělej, pokud nevypadává ten kloubek úplně ven, tak je to asi v pohodě. Každopádně když s tím ramínkem na čidlu zahýbeš, tak by se měla světla zvedat a hláška z PC zmizet. Pokud ne, tak je čidlo OK a mrknul bych na světla.
Legend
Odeslal: Wednesday 26 September 2007 - 08:47:32

Palubní počítač mi hlásí "Headlamp levelling" a je vidět, že levé světlo svítí o něco níž než pravé. Bude chyba v senzoru výšky předku auta na rameni (na dotek je dost vyvaklané) a motůrek ve světle v důsledku špatného senzoru výšky neví do jaké polohy má světlo nastavit, nebo chyba v motorku?
Oťas
Odeslal: Wednesday 15 August 2007 - 16:58:18

Marek napsal ...

. Kdyby byl zájem o kontakt na tocho xenonáøe, tak napište.

Marku pošli mi prosím tì ten kontakt..... Email
dík
Marek
Odeslal: Tuesday 14 August 2007 - 08:04:18

Uchytit to jde jen jedním způsobem. Pokud by tam tu výbojku někdo dal jinak, než má být, tak by asi musel použít o dost víc síly, než je zdrávo... Jinak výbojky jsem sehnal od nějakýho borečka z Prahy 400,-/kus. Jsou to fungl nový Philips D2S-jen bez krabiček. Nevím kde to bere, ani mě to nějak moc nezajímalo. Ale bral jsem je už 2x (ještě pro kámoše) a svítí doteď naprosto bez problémů. Kdyby byl zájem o kontakt na tocho xenonáře, tak napište.
ytam
Odeslal: Tuesday 07 August 2007 - 19:40:05

Tak jsem byl v servisu a říkali, že se musí vyměnit výbojka.Nevíte kolik tak může stát?Cos myslel tím špatně uchycená v patici?Myslel jsem, že to de uchytit jen jedním způsobem? __;
qpc
Odeslal: Wednesday 25 July 2007 - 16:15:35

ytam napsal ...

čočky jsou docela čistý, tak jsem myslel jestli není třeba něco s tím xenonem.



no,maximálně můžeš zkusit jinou výbojku.Nemáš je třeba nějak jinak uchycené nebo posunuté v patici?
ytam
Odeslal: Wednesday 25 July 2007 - 11:44:57

čočky jsou docela čistý, tak jsem myslel jestli není třeba něco s tím xenonem.
qpc
Odeslal: Wednesday 25 July 2007 - 10:19:59

Ytam: nemáš jen zašpiněné ty čočky? Občas se uvnitř spotěj a nalepí se na ně prach..
ytam
Odeslal: Wednesday 25 July 2007 - 03:58:45

Ahoj, nějak mi ty xenony svítěj strašně málo.Měl jsem na jiný OB taky čočky s žárovkama a svítili daleko líp.Teď vidím tak na 2metry.Nemůžou být už opotřebovaný a vysvícený??Nechal jsem je seřídit a je to stejný.Tak čím to může být??

Add to Google Pridej na Seznam
TOPlist Seznam S-Rank CZIN.eu PageRank Alexa Rank JyxoRank 

Vygenerováno za:0.0598 sec,0.0207 z toho dotazů.