• Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau

Fórum

Opel Club Renbau :: Vlákna :: Poradna Vectra :: VECTRA :: Vectra převodovka :: Re: hučení při couvání
Vaše jméno:
Odpověď:


Témata příspěvků
maniac
Odeslal: Tuesday 28 November 2006 - 09:19:01
ahojky všichni po delší odmlce se ozývám. mám x20xev r.v.00 najeto 120tis. při couvání a samo vypnuté rádio.. slyším takové divné hučení. když jedu dopředu tak to nedělá akorát se mi zdá když jedu pomalu a zatáčím na jednu nebo na druhou stranu tak také slyším takové slabší hučení...
díky za rady a tipy....
Poslední odpovědi
maniac
Odeslal: Monday 11 December 2006 - 08:26:53

čus chtěl jsem se zeptat ještě na jednu věc je to normální když to zahučí při couvání a při jízdě vpřed... zařadím zpátečku a rozjedu a ještě před tím než jsem úplně rozjetej a pustím spojku tak to zahučí...a pak je klid.. a to samé dopředu.. tak nevím jestli je to normální..díky
Miky
Odeslal: Wednesday 29 November 2006 - 18:24:39

Mas postreh Martas....menil..ale to delalo uz kdyz sem to koupil...ale je fakt ze uz tehdy to mohlo byt nacaty...
Martas
Odeslal: Wednesday 29 November 2006 - 18:10:25

Miky napsal ...

No ze ji nehodlam menit,mam tam shellku asi pul roku a pochybuju ze by to kapalina vyresila.I kdyz zazraky se deji....
Ja chtel proste jen vedet zdali to nekomu taky takle rve...tot vse nic vic


Ja se tu uz prilis neorientuju v tech nicich ale nemenils u ty prevodovky diferak ?
Miky
Odeslal: Wednesday 29 November 2006 - 18:05:30

No ze ji nehodlam menit,mam tam shellku asi pul roku a pochybuju ze by to kapalina vyresila.I kdyz zazraky se deji....
Ja chtel proste jen vedet zdali to nekomu taky takle rve...tot vse nic vic
prťka
Odeslal: Wednesday 29 November 2006 - 17:55:51

Tak to nerozumím te tvé odpovědi...ale myslím,že to je celkem jedno
Miky
Odeslal: Wednesday 29 November 2006 - 17:48:09

Tak to si zas ta mrcha nemecka nezaslouzi...
prťka
Odeslal: Wednesday 29 November 2006 - 17:36:06

Tak to bych musel slyšet..já jsem se spíš smál tomu,že když couvá tak mu hučí...mě hučí ne jen při couvání v tom případě může být něco s převodovkou...vyměn kapalinu za Castrol TQ Dexron III
Miky
Odeslal: Wednesday 29 November 2006 - 17:17:56

Furt totez....proste slysis ten zvuk zubu jak o sebe jedou..vrrrr
Martas
Odeslal: Wednesday 29 November 2006 - 17:14:44

Miky napsal ...

Prtiku sem rad ze si se zasmal..to prodluzuje pry zivot,ale ted taky vazne.Nejsem malej kluk,abych nevedel ze dozadu to zni jinak jak dopredu,neni to prvni auto,ktery sem ridil,ale tenhle zvuk me fakt zarazel...fakt to dela kraval a pusobi to na tebe jako kdyz neni neco v poradku...proto sem se ptal jestli to mate taky tak markantni oproti jakemukoliv jinemu vozu...proste kdybych mel couvat 300m tak se lidi kolem otacej co je to za zvuk...


A co to dela pri vyslapnuti spojky furt to stejny nebo to prestane/zeslabi ?

Add to Google Pridej na Seznam
TOPlist Seznam S-Rank CZIN.eu PageRank Alexa Rank JyxoRank 

Vygenerováno za:0.0790 sec,0.0512 z toho dotazů.