• Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau

Fórum

Opel Club Renbau :: Vlákna :: Poradna Vectra :: VECTRA :: Vectra exteriér :: Re: zadní spoiler na kufr
Vaše jméno:
Odpověď:


Témata příspěvků
Halis
Odeslal: Friday 09 March 2007 - 20:47:46
Zdar lidi. Tak se to stalo- couval jsem po tmě do volného místa na zaparkování a BÁC! Narazil jsem do stromku, který rostl do šikma a který mi rozbil origo spoiler (křidélko) na kufru s brzdovým světlem. Spoiler se celý rozpůlil a je jakoby celý z kitu? Neví někdo cenu nového- jen origo??? A nebo zda-li se dá opravit k nepoznání? Foto rozbitého dám později- byla tma... Je to sedan.
Poslední odpovědi
zicher
Odeslal: Tuesday 29 July 2008 - 20:37:50

Ano ano na ten zraz sa chystam. Ale nasiel som nieco podobne na EBAY.de, len je to trochu oblejsie. Velmi podobne co som nasiel na origo stranke IRMSCHER. Takze si to objednam asi tam. Aj s dovozom ma to bude stat 98 EUR. Pisal som tam mail a chlapik mi dneska odpisal.
Mam ale este jeden problem. Dneska som kupil zadne viko kufru z facelifta. Nebol tam ani zamok a ani ta liste okolo znacky. Tak sa chcem spytat ci bude zamok pasovat z predfacelita co by mal. Len neviem kde zohnat tu listu. U nas na vrakoviskach je takychto Vectier veeeeelmi malo. Nema niekto take nieco len tak pohodene v garazi?

mates
Odeslal: Tuesday 29 July 2008 - 10:17:56

zicher napsal ...

Nazdar doktor, je to dost podobne a co som aj cital tak dost chvalia ten obchod. Ale problem je v tom ze nechceu posielat do zahranicia cize ani na Slovnsko. Tak teraz neviem.

Hele...tak se zkus domluvit s někým, kdo bude mít místo v autě a jede na slovenskej Opelsraz, ať to tu objedná a doveze ti to tam (pokud teda na ten sraz jedeš i ty )
doktor
Odeslal: Tuesday 29 July 2008 - 09:39:57

zicher napsal ...

Nazdar doktor, je to dost podobne a co som aj cital tak dost chvalia ten obchod. Ale problem je v tom ze nechceu posielat do zahranicia cize ani na Slovnsko. Tak teraz neviem.



tak v tom ti nepomůžu. zkus se tady s někým domlvit kdo je registrovanej na aukru a jede na sraz na slovensko ať ti ti am vezme ty si to jen vyzvedneš.
je hromada způsobů a tady dost ochotných lidiček
qpc
Odeslal: Monday 28 July 2008 - 21:13:52

doktor napsal ...

a co tohle, je to ono?
Odkaz




No ,vypadá to jako ONO
zicher
Odeslal: Monday 28 July 2008 - 17:58:45

Nazdar doktor, je to dost podobne a co som aj cital tak dost chvalia ten obchod. Ale problem je v tom ze nechceu posielat do zahranicia cize ani na Slovnsko. Tak teraz neviem.
doktor
Odeslal: Monday 28 July 2008 - 16:32:06

a co tohle, je to ono?
Odkaz
qpc
Odeslal: Monday 28 July 2008 - 16:15:57

na Německém burzovnim NETu:
69E Odkaz


qpc
Odeslal: Monday 28 July 2008 - 16:12:53

Tfuj,nové stojí 330E __;

zicher
Odeslal: Monday 28 July 2008 - 14:26:23

U nas na vrakoviskach take nic nie je? A co v Cechach to neviem. Skusal som aj bennetcars Cakam len na odpoved.

Add to Google Pridej na Seznam
TOPlist Seznam S-Rank CZIN.eu PageRank Alexa Rank JyxoRank 

Vygenerováno za:0.0482 sec,0.0170 z toho dotazů.