• Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau

Fórum

Opel Club Renbau :: Vlákna :: Poradna Zafira :: ZAFIRA :: Zafira motor :: Re: kabel skrz dvere VB
Vaše jméno:
Odpověď:


Témata příspěvků
oskar
Odeslal: Thursday 05 April 2007 - 18:41:15
zdravim vsechny oplaky mam na Vas jednu otazecku . predelaval jsem blinkry na VB do zrcatek a ted resim problem jak protahnout kabel z dveri do auta nemate nekdo poneti jestli tam neni nejaky vodic v tom konektoru volny? na ktery bych to mohl eventuelne napojit diky za radu
Poslední odpovědi
oskar
Odeslal: Monday 09 April 2007 - 07:49:19

tak central mam namontovany samozrejme dvoji zamknuti neumi ale zamykaci signal je dlouhy 3,5 s takze jsem pomoci jednoho rele rozdelil tento signal na dva a aktivuje se i alarm .no a kdyz budu chtit zamcit bez alarmu musim klicem . ale nevite jestli je v pravym sloupku u toho origo alarmu drat k levemu blinkru nasel jsem jen pravy. diky
oskar
Odeslal: Sunday 08 April 2007 - 08:49:35

a jeste jeden dotazek jaka je na tom mikrospinacu logika??
JOB
Odeslal: Saturday 07 April 2007 - 22:21:27

Chápeš to správně,originální centrál si myslí že jsi zamknul klíčem.
oskar
Odeslal: Saturday 07 April 2007 - 13:47:03

takze pokud to dobre chapu tak z toho noveho centralu to napojim na spinac a bude se to chovat jako kdybych to zamknul klickem je to tak?ovsem pokud to neumi zamykat na dvakrat neaktivuje se mi alarm
JOB
Odeslal: Saturday 07 April 2007 - 08:58:59

Taky jsem použil mikrospínače u zámku.Ale já tam mám Jablotron kterej umí jak odskok kufru tak zamknout na dvakrát. _;
WISAStar
Odeslal: Saturday 07 April 2007 - 08:17:18

Ja delal alarm na omeze... vyradil sem imobilizer a zapojil novy.... bohuzel nema kufr a to me stve Ten stary na infra funguje take ale nepouzivam ho.... vzal sem signal ode dveri od mikrospinace v zamku.
oskar
Odeslal: Friday 06 April 2007 - 21:37:16

ahoj kluci tak tam neni volneho nic .Ale mam jinou prosbu jelikoz jsem zavaril zadni kufr udelal jsem otevirani kufru na odskok a koupil jsem k tomu central s vystrelovacim klickem a je tam tlacitko na otevreni pouze kufru nevite nekdo jak to zkombinovat aby to fungovalo mam origo central a alarm .chci vlastne vyradit stavajici central a nahradit timto novym a spojit s alarmem
WISAStar
Odeslal: Friday 06 April 2007 - 18:58:29

+ 3 nebo 4 na el okno _;
Yper
Odeslal: Friday 06 April 2007 - 08:58:51

No, podle mne tam volného asi nic nebude, ale je jednoduché na to přijít.
To spojení je na bajinetovou spojku a dá se uvolnit a vytáhnout.
Pak spočítáš piny v konektoru a ve dveřích, po sejmutí čalounění, spočítáš dráty ke spotřebičům a ovladačům. Je tam toho dost!
Dva dráty ke spodním reproduktorům, dva dráty k výškovému reproduktoru (ale tady je filtr, takže dva dráty zcela určitě!), minimálně 4 dráty do centrálka (u řidiče! U spolujezdce jen 3! - tam já nemám klíč!), pak další dráty do ovladače na ovládání zrcátek(nahoru/dolů, do stran a přepnutí na pravé a levé zrcátko. - těch bude asi 5 a pak vyhřívání zrcátka.
Ať počítám jak počítám, tak mi vychází 12 obsazených pinů určitě.
JOB
Odeslal: Thursday 05 April 2007 - 19:06:55

To záleží jakou máš výbavu ,ale já typuju že tam bude volnejch dost ale nebudou osazený .Zajeť na vrakáč a podívej se jestli tam není nějaký vrak a zkus to z něj vyškubnout.

Add to Google Pridej na Seznam
TOPlist Seznam S-Rank CZIN.eu PageRank Alexa Rank JyxoRank 

Vygenerováno za:0.0378 sec,0.0125 z toho dotazů.