• Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau

Fórum

Opel Club Renbau :: Vlákna :: Poradna Omega :: OMEGA :: Omega převodovka :: Re: Blbne mi AT
Vaše jméno:
Odpověď:


Témata příspěvků
Anonymní
Odeslal: Friday 06 April 2007 - 12:03:16
Ahojte, pred 3 dnami sa mi vyskitol takyto problem z mojim AT na Omege B X30XE : zaradil som D a rozbehol som sa ako vzdy pekne kludne a pri automatickom zaradeni do 2 alebo 3 uz neviem mi cuklo a na displeji navigacneho ukazal poruchu automatu to A v kruzku potom som zastavil lebo som vychadzal na hlavnu a pri rozbehu z kludu mi isiel velmi tazko do otacok ako ked sa rozbieham na vyssom stupni.
Potom som si vsimol ze ked zaradim D tak sa mi rozsvietia pri salpake vsetky diody a svietia a niekedy zhasnu a rozsvieti sa konkretny stupen ale funguje tak ako som opisal...vsimol som si aj ked stojim a zaradim R to je v poriadku a funguje krasne ale ked zaradim z R do P tak sa rozsvieti 2ka a potom skoci bud na P alebo svietia vsetky...viete mi povedat co tam moze byt za problem?...

P.S. ked auto stoji dlho a idem prec zaradim D funguje krasne a rozbehnem sa ale potom zas pri zaradeni do vyssieho stupna cukne a vyhodi na displeji navigacneho to A v kruzku a napise chyba automatu.
Poslední odpovědi
watchi
Odeslal: Wednesday 05 October 2011 - 09:15:12

prave proto,ze za studena dam R a na i bez plynu pomalu jede. ale po zahrati je to jiny a mnohem delsi...
mates
Odeslal: Tuesday 04 October 2011 - 09:28:49

OK, ale 3 fteřiny je dost... Já měl tak 0,5 - 1 fteřina.
wisastar
Odeslal: Monday 03 October 2011 - 15:58:40

no prodleva u zpatecky snad byt musi ne??? kdyby tam nebyla tak nez bys dal decko tak by to skocilo dozadu ne?
JardaB
Odeslal: Monday 03 October 2011 - 14:20:06

Cemu vadi ta prodleva? Mam dojem ze ji nemam o moc kratsi ani u jedne Omegy, na volnobeh to pracuje s docela malym tlakem oleje...
watchi
Odeslal: Monday 03 October 2011 - 11:28:48

ahoj kluci. na me AT prevodovce se menilo "mozky" v male i velke vane prevodovky. od te doby prevodovka jede, jediony problem je u zarazeni "R" po zahrati prevodovky. za studena v pohode, ale pak je prodleva cca 3 vteriny nez zacne reagovat na plyn. udajne by to mela delat soucast prevodovky (zapomel sem nazev) ^au
mate predstavu kolik to stoji, popr. vymena. vim,ze musi prevodovbka ven. v te moji sem nechal vymenit komplet olej v prevodovce, delka to stale.

mam moznost poridit pojizdnou,funkcni 3 litr omegu za 5 tis. ma shnilou kastli. vyplati se to?
Host
Odeslal: Tuesday 01 March 2011 - 07:03:56

Luk napsal ...

Hojte. Tak olej v převodovce doplněn (chybělo "jen" 1,5 litru), nicméně tím to nebylo. Vytáhnul jsem předvolič a ten je na kašu. Vyčistil jsem, promazal jsem, kontakty orezlé a dva urezlé. Trošku sem je přihnul, ale nepomohlo to. Tak scháním druhý. Mám i pár fotek, tak hned jak přijdu na to jak je sem dostat tak je sem dám.
To: wisastar hned píšu mejla
Zatím

Luk
Odeslal: Thursday 27 January 2011 - 07:11:34

Tak předvolič letěl ven a druhý šlape jak hodinky. Dokonce ho i někdo namazal vevnitř.
Díky a hojte
Luk
Odeslal: Tuesday 11 January 2011 - 15:21:21

Hojte. Tak olej v převodovce doplněn (chybělo "jen" 1,5 litru), nicméně tím to nebylo. Vytáhnul jsem předvolič a ten je na kašu. Vyčistil jsem, promazal jsem, kontakty orezlé a dva urezlé. Trošku sem je přihnul, ale nepomohlo to. Tak scháním druhý. Mám i pár fotek, tak hned jak přijdu na to jak je sem dostat tak je sem dám.
To: wisastar hned píšu mejla
Zatím
Luk
Odeslal: Saturday 25 December 2010 - 22:47:54

Díky za odpovědi. Hned po novém roku na to mrknu. Musím fofrem dodělat barák a přestěhovat se. Snad to do té doby přežije. Ale na ten olej mrknu hned zítra. Díky

Add to Google Pridej na Seznam
TOPlist Seznam S-Rank CZIN.eu PageRank Alexa Rank JyxoRank 

Vygenerováno za:0.0465 sec,0.0192 z toho dotazů.