• Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau

Fórum

Opel Club Renbau :: Vlákna :: Poradna Omega :: OMEGA :: Omega exteriér :: Re: SEŘÍZENÍ DVEŘÍ
Vaše jméno:
Odpověď:


Témata příspěvků
OMEGA A
Odeslal: Wednesday 25 April 2007 - 11:06:22
Zdravím všechny.Nevíte jak seřídit dveře?Demi teda zrovna o přední.Mám svěšeny pravý horní roh cca o 0.5-1cm takže se mi při zavírání odírá těsnění atd.Žádné viditelné seřízení tam nevidím tak nevím PS:Náhodou manual na omegu A nemáte někdo?Vím že nejsem registrováný ale bodlo by mi to kdy by mi ho někdo poslal na e-mail.
Poslední odpovědi
Jakub Horyna
Odeslal: Saturday 17 November 2007 - 16:59:41

Ja mam manual na Omegu A .. mam 2.0i
OMEGA A
Odeslal: Wednesday 25 April 2007 - 14:20:18

To me taky napadlo ze bych je prizvednul silou.Ale myslel jsem ze je i jiny zbusob.To zaveseni tech dveri vypada velmi odolne tak snad se nic nestane.A mozna se zpravi i to lupani pri otevirani.No neni to zrovna ten nejlepsi zpusob zaveseni to ve fabrice moc nevymyslely.Diky za odpovedi.A o tom manualku na tu omegu nevite nekdo please ?
JOB
Odeslal: Wednesday 25 April 2007 - 14:04:48

jestli jsou panty aspoň trochu dobré tak postupuj podle Prazdroje,dělají to tak i autoklempíři.Jinak vyměnit panty.Jinak to štelovat nejde.
Lhex
Odeslal: Wednesday 25 April 2007 - 12:31:14

aby to nedopadlo s dveřma takhle: Odkaz

jinak co s dveřma, kydž se viklají v pantech? Asi nic, že? Mě se to zhoršilo, když jsem ty zarezlé panty namazal (a byla to omega firemní s pravidelnými servisními prohlídkami.. )
Prazdroj
Odeslal: Wednesday 25 April 2007 - 12:05:23

Seřídíš je následovně .....Otevři dveře a ohnise vem je za spodek co nejdál od pantů a zaber pak je zavři a uvydíš jak se zvedaj.......až budou rovně...Pozor neboj se zabrat zvedáse celí auto....

Add to Google Pridej na Seznam
TOPlist Seznam S-Rank CZIN.eu PageRank Alexa Rank JyxoRank 

Vygenerováno za:0.0820 sec,0.0561 z toho dotazů.