• Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau

Fórum

Opel Club Renbau :: Vlákna :: Poradna Astra :: ASTRA :: Astra podvozek :: Re: Které znaèky jsou na BRZDY kvalitní
Vaše jméno:
Odpověď:


Témata příspěvků
timony
Odeslal: Thursday 31 May 2007 - 09:47:01
Ahoj,
rád bych se zeptal, které znaèky na brzdy použít a které radìji ne (Astra G 2.0 X20XEV):
  • TRUSTING

  • ATE

  • BREMBO

  • LUCAS

  • STARLINE

  • FERODO



Díky moc
Poslední odpovědi
qpc
Odeslal: Sunday 03 June 2007 - 23:13:53

ještě koukněte na tento odkaz,maj tam vše o brzdách atd ... :


Odkaz
qpc
Odeslal: Friday 01 June 2007 - 22:46:04

Prazdroj napsal ...

Lidi neblbněte já jsem dal na Astru než mi jí vzala bejvalka koupil kotouče vod Kelyho ty nejlevnější a je to už 3 roka a jsou v pohodě takže si kup co unese tvoje peněženka stejně se všechno vyrábý v číně tak je to jedno....


tady bych ti trochu odporoval,když jsem míval GSi ,tak jsem koupil ty nejlevnější Brembo,prostě jsem dal na značku.jakej byl můj údiv,když jsem ani ne po pul roce šel na soustruh,jelikož se zvlnili jako prase.od té doby vim,že nejsem tak bohatý,abych kupoval ty nejlevnější věci.Proto dám na zkušenosti jiných a ATE mam odzkoušené nejen na mojem autě a zatim na všech frontách jsou OK
Prazdroj
Odeslal: Friday 01 June 2007 - 21:45:06

Lidi neblbněte já jsem dal na Astru než mi jí vzala bejvalka koupil kotouče vod Kelyho ty nejlevnější a je to už 3 roka a jsou v pohodě takže si kup co unese tvoje peněženka stejně se všechno vyrábý v číně tak je to jedno....
Boulder
Odeslal: Friday 01 June 2007 - 17:28:35

Ted si to po sobě čtu a ten pravopis je mazec tak to omluvte he... Jinak bych asi řešil ATE nebo lucas s obojím jsem já byl spokojen
timony
Odeslal: Friday 01 June 2007 - 07:16:21

Díky za názory, ale já nejsem žádný divoch ani pirát silnic, nepotřebuji super sportovní brzdy, jedná se mi spíše o to, aby to nebrzdilo podprůměrně a aby se mi nezkroutily v prvním mokru...

Tom
Boulder
Odeslal: Friday 01 June 2007 - 00:32:31

ATE (frézovaný kotouče s daj sehnat kolem3tis za pér)navíc jsou pro opel origo.ze spportovních určitě Brembo avěak jestli chceš frézovaný tak jen na kotouče si nachystej za pár tak10tis. A na komplet przdy od kolem kila __; Jinak já dával kotouče brembo(3.5tis) max a desky ty nejlevnější co byli brzdilo to supr akorátto dost prášilo a častějc jsem měnil desky
qpc
Odeslal: Thursday 31 May 2007 - 15:26:12

nerad dělám reklamu,ale prověřené sestavy jsou kotouče ATE Powerdisk a destičky ATE,nebo varianta 2 ,tj, kotouče zimmermann a desky ferrodo

Add to Google Pridej na Seznam
TOPlist Seznam S-Rank CZIN.eu PageRank Alexa Rank JyxoRank 

Vygenerováno za:0.0842 sec,0.0443 z toho dotazů.