• Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau

Fórum

Opel Club Renbau :: Vlákna :: Poradna Astra :: ASTRA :: Astra podvozek :: Re: sportovni podvozek
Vaše jméno:
Odpověď:


Témata příspěvků
inteltejas
Odeslal: Monday 09 July 2007 - 12:05:08

Zdravim,chci se zeptat zdejsich chytrych hlav,jestli se mi hodi na auto podvozek prodavany za 5900,- -Sportovní podvozek na Opel Astra F 3/5dv.Snížený o 40/40mm. Cena je za sadu 4+4 ks. Původní cena je 7490,- Zde je odkaz kde to prodavaji. Odkaz Opel Astra f 1.6 16V 74kW X16XEL rv. 1995 kombi/sport

Poslední odpovědi
VGT
Odeslal: Tuesday 10 July 2007 - 07:28:19

Dostals mě , tohle nevím (ale zkusím se pozeptat).
inteltejas
Odeslal: Monday 09 July 2007 - 22:56:17

to VGT :

Dik za odkaz,hned jsem jim psal @.

Vidim ze se vyznas,nevedil bys o nekom,kdo by vyrobil (naohybal) koberec do jiz zmineny astry?Nemyslim ty koberecky na nohy,ale ten velkej koberec co je pod sedackama a vsude.....Misty uz je deravy a docela me to stve.
Nebo neni na to nejaky figl,kdyz koupim treba koberec (zatezovy ??) jak to naohybat ?
VGT
Odeslal: Monday 09 July 2007 - 22:38:20

Dělají prý i parohy na zakázku (ty co nemají běžně v sortimentu "do zásoby") Odkaz
inteltejas
Odeslal: Monday 09 July 2007 - 21:29:09

Tak jo,necham so poradit a koupim ty za 6900,-

Jeste jsem se chtel zeptat,jestli nevite kdo by prodal sportovni parohy,novy jsou mooooc drahy
VGT
Odeslal: Monday 09 July 2007 - 18:11:54

Hmmm, tak ty staré pružiny se už zpeněžit nedají. Ale na mém názoru to nic nemění - do kombíku pružiny z hatchbacku či ze sedanu nedávej.
VGT
Odeslal: Monday 09 July 2007 - 18:04:19

Jo, to je také dobrý obchod s podvozky ...... Tvoji volbu - snížení vozu 35-40 mm oproti serii považuji za rozumnou.
Nenech se však ovlivnit jen cenou, na tvůj vůz patří např:
Odkaz Jinak budeš mít "zadek měkký" (s tou "tvou" sadou). Ta správná sada v tomto obchodě je sice o 1900,-Kč dražší (to je nemilé), ale je to to, co tam má být. Vždyť nakonec to tvoje staré pérování ještě můžeš za nějakou malou cenu zkusit prodat.
inteltejas
Odeslal: Monday 09 July 2007 - 18:03:43

Ted jsem auto obul kompletne nově,nepoznam rozdil sucha/mokra vozovka,svicky mam specialni na plyn.

Kazdopadne to vymenit musim.Jeden z predchozich majitelu byl setrilek a koupil normalni pruziny s tim ze je serizl a po nekolika letech se zacaly jeste vic lamat.(vpredu,vzadu nevim)Navic se jeste ty pruziny protaci v miskach.Original tam maji byt nizsi pera a tlumice k nim prizpusobeny.
Navic v predu jsou tlumice uz na.hovno a vzadu jsou meneny pred rokem (monroe reflex)
.
ttoommaass
Odeslal: Monday 09 July 2007 - 17:33:36

No, nejsem sice Vaclav, ale je to opravdu dobyr napad s tim podvozkem?
Jestli mas opravdu jekousi verzi Sport a mas jiz podvozek nizssi, tak proc do stareho auta rvat nutne dalsi penize? Kdyz to auto jeste vic pritvrdis, tak casem bude odchazet hafo ruznych veci, cepy, silentbloky a ja nevim co vsechno gumoveho jeste na aute je. Je to vazne dobry napad? Neni lepsi si za tech pet litru koupit treba lepsi brzdove kotouce s deskama a slusne svicky? Mozna by zbylo i par drobnych na gumy .....

Tom
inteltejas
Odeslal: Monday 09 July 2007 - 16:51:31

to VGT :

diky za tvuj prispevek.Overil jsem si to na strance kde to prodavaji,rekli mi ze predek je ok,ale zadek je jiny.
Mohl by jsi prosim kouknout na tento odkaz ?
Odkaz

Myslim ze tohle bude jiste lepsi.
Na dverich me Astry je napsano "SPORT" a oproti jine astre jsem zpozoroval ze moje auto je o dost nizsi nez jina Astra.Taky mam sportovni sedacky.Me osobne nevadi ze to bude tvrdy,nebude to vadit spis karoserii a elektronice?

Jeste bych se chtel zeptat na jednu drobnost:

V elektronickem manualu Astra F jsem nasel ze tyhle Astry meli tlacitko pro sportovni jizdu,nevedl bys o co slo,nebo jestli by se to nedalo nejak dodelat ci jak to vubec fungovalo ??

Dekuji
VGT
Odeslal: Monday 09 July 2007 - 13:52:29

Po kliknutí na ten "tvůj" odkaz se mi objeví stránky OCR, takže nemohu posoudit, cos měl na mysli.
Jinak bych řekl, že to není vhodné na tvůj vůz - ty potřebuješ sadu pro vůz combi, caravan, station wagon - a ne pro 3/5 dveřový vůz.
Pro orientaci Odkaz Odkaz Odkaz
Zvaž však dobře, zda to skutečně chceš - u některých sad ten podvozek tak ztvrdne, že je z auta "kostitřas" a ne rodinný kombík. Pokud máš provedení Sportive (píšeš sport), tak se jedná, myslím, o druh výbavy a ne o nějaké sportování či závodění.

Add to Google Pridej na Seznam
TOPlist Seznam S-Rank CZIN.eu PageRank Alexa Rank JyxoRank 

Vygenerováno za:0.0443 sec,0.0166 z toho dotazů.