• Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau

Fórum

Opel Club Renbau :: Vlákna :: Poradna Omega :: OMEGA :: Omega exteriér :: Re: Leva lista zadnich dveri OPEL B sedan 97
Vaše jméno:
Odpověď:


Témata příspěvků
McMurdock
Odeslal: Sunday 05 August 2007 - 20:05:15
Moc prosim, neválí se nekde nekomu tato lista na OPEL B 97 sedan. Shanim ji jako blazen a nemam stesti, na vrakacich nejsou k mani. Kdyby nekdo vedel prosim dejte mi vedet.

Diky moc
605 833 833
Poslední odpovědi
tonnydenny
Odeslal: Wednesday 07 November 2007 - 11:28:58

ja koukl na anonci na internetu a bylo tam psano -prodam dily na opla ruzne druhy vcetne omegy byl to asi nejaky veci srotak v
Praze poslali mi je na dobirku.Joo a kdyz ti rekne cenu snaz se ho srazit dolu ja to nedelal protoze se mi zdalo 3000 za vsechny listy hodne dobra cena!Tak ti muzu poradit a kdyz je budes lepit prilep je na cerny silikon cim se lepi okna na ute mas zarucene ze se ti to nikde neodlepi nebo nekdo nestrhne a pokud bys je chtel nekdy sundat tak s trochou prace je sundas bez poskozeni
Bomega
Odeslal: Monday 05 November 2007 - 20:01:13

to ja bych si je klidne koupil na C,mas naky odkaz???diky moc _;
tonnydenny
Odeslal: Monday 05 November 2007 - 12:30:36

Bomega: kup si listy C omegy vyjdou te vsechny vcetne ty na blatnik na polovic toho co normalni nove
Bomega
Odeslal: Wednesday 31 October 2007 - 20:05:11

cauvec,ja taky marne shanim ty listy,mam auto po laku a uz pul roku jezdim bez list a vypada to hrozne,ale nove nekoupim-takovej ranec nedam,takze kdyby se nekomu valeli doma..........a nebo radu jakyma listama je nahradit?hledal sem ty chromovane samolepici listy universal,ale nejsirsi sem nasel 4cm a original listy maji 7cm takze nevim jak by to vypadalo
tonnydenny
Odeslal: Wednesday 31 October 2007 - 18:12:04

ty listy s chromem proste nejdou sehnat leda nove a na vrakaci je vzdy v prd.li hlavne ty zadni ja osobne jsem s tech list a narazniku sundal ty chromovane no spise plechove ozdoby auto vypada mladsi. Ted jsem si koupil listy z ome C vysli me na vrakaci na 3000 vsechny komplet mam i C zadni naraznik tak ze to vypada hooodne dobre
Lib
Odeslal: Thursday 16 August 2007 - 10:28:53

Tak jednu doma mám, ale už je zničená. Na Opel vrakáči tady v OL jsem bez problémů sehnal, za 450, ale sehnal. Na place měli několik vecter, kde byly přidělaný zdravý. Jestli jsi někde tu poblíž, zajeď si sem. Měli jí moc pěkně sundanou - neodřenou, nepořezanou a rovnou jak když střelí. Se všema nepoškozenýma úchytama
ndefo
Odeslal: Thursday 16 August 2007 - 09:47:22

brenky napsal ...

ndefo: ano...jednu navic....ale ostatni jeste vsechny na aute ?lola
a pak mam jeste dve v horsim stavu navic (LP blatnik + LP dvere)

sak pockej, uz se chystam dat si tam new... to budes cubrnet co jsem sehnal...
McMurdock
Odeslal: Wednesday 15 August 2007 - 10:59:01

Ahoj, prosím tě, já si neuložil na tebe číslo. Kdyby jsi byl tak hodný napiš mi ještě jednou. Kamarád jede příští týden do Havířova, tak by to vyzvedl. Díky moc

Aleš
605 833 833
brenky
Odeslal: Wednesday 15 August 2007 - 07:51:58

ndefo: ano...jednu navic....ale ostatni jeste vsechny na aute ?lola
a pak mam jeste dve v horsim stavu navic (LP blatnik + LP dvere)

Add to Google Pridej na Seznam
TOPlist Seznam S-Rank CZIN.eu PageRank Alexa Rank JyxoRank 

Vygenerováno za:0.0495 sec,0.0207 z toho dotazů.