• Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau

Fórum

Opel Club Renbau :: Vlákna :: Poradna Vectra :: VECTRA :: Vectra interiér :: Re: Vyhrivane sedacky - VB
Vaše jméno:
Odpověď:


Témata příspěvků
Jeronimo
Odeslal: Thursday 11 October 2007 - 01:31:01
Ahoj,

dneska jsem celej vecer vyhledaval ve Vectra poradne tema, o kterym se divim, ze tu jeste nic neni. Zima se neuprosne blizi a tak hledam nejaky informace ohledne vyhrivani sedadel do Vectry B.
Jak vypada ovladani vyhrivani (ma to nekdo? ...mate foto?), co to bude pripadne obnaset za praci (tahat kabely, pojistky, konektory) a financne za material? Dodelavali jste si to nekdo do auta?

Predpokladam, ze na vrakovisti mi napriklad samotnej vyhrivaci rost do sedadla a operadel neprodaj...?

Na internetu budto neumim moc hledat nebo tam toho opravdu moc neni na tohle tema. Našel jsem jedine tohle:
C.A. System

Forum

...pricemz druhej odkaz je spis jenom o oprave, ne dodelavce, ale kazda fotka a rada dobra!


Vectra B Caravan
1.6 16V X16XEL ('99)
Poslední odpovědi
Insan!ty
Odeslal: Wednesday 03 December 2008 - 18:59:54

Jeronimo napsal ...

mam zkusenosti s tema potahama za cca 400,- Kc. Kupoval jsem je taktez v Hobbycar. Nekde pisou, ze se zapnou az ve chvili, kdy na ne sednes, ale mam pocit, ze tomu tak neni - nevim cemu verit....


Už je mám v autě taky ty za 459,- Odkaz[0]=2
Na tom že se zapnou, až si na ně sedneš, asi něco bude Nechal jsem je zaple, ať se zahřejou, ale ani po 15ti minutách jsem tukou teplo necítil, ale jak jak jsem si sedl, tak během pár sekunf hřály fest Ale ani by mě nenapadlo, že takovou funkci mohoou mít, ale teď mi to dává smysl.. Jak vypnu zapalování, tak se vypne i napájení pro autozapalovač, takže naprostá spokojenost _;
Blaf
Odeslal: Wednesday 03 December 2008 - 16:05:58

a navic bych to asi radeji prodal jako komplet. Pak to toitiz staci jen hodit do auta... a buduz teplo
Blaf
Odeslal: Wednesday 03 December 2008 - 14:27:53

prave ze pofaceliftove nejsou... r.v.97
z0diaC
Odeslal: Wednesday 03 December 2008 - 11:32:32

Blafe pošli mi na mail (dovrtelp@atlas.cz) fotku těch Tvých tlačítek - měl bych zájem ... pokud to jsou ty pofacelift ... díky !
Blaf
Odeslal: Wednesday 03 December 2008 - 10:03:16

Zdravím příznivce zadků a ledvin v teple , pokud by měl někdo zájem, mám jedny vyhřívaný sedačky + zadní nevyhřívané + spínací tlačítka k dispozici. Je to z VB CDX r.v. 97, velmi pěkné. Případnému zájemci mohu zaslat foto. Jen poznámka: u faceliftů mají spínací tlačítka trochu odlišný design, ale jinak tam jdou taky.
Jeronimo
Odeslal: Wednesday 03 December 2008 - 09:13:17

Ahoj.

Insan!ty: mam zkusenosti s tema potahama za cca 400,- Kc. Kupoval jsem je taktez v Hobbycar. Nekde pisou, ze se zapnou az ve chvili, kdy na ne sednes, ale mam pocit, ze tomu tak neni - nevim cemu verit. Podle obrazku si nejsem jist, zda se jedna o ty same, ale tak 90% ano.

Kazdopadne hreji slusne. Maji dve polohy: HI a LOW. I na tu slabsi polohu nekdy pali az az a rikam si, kdy uz zabere termostat
Pred instalaci na sedacky bylo u myho auta nevyhnutelne rucne si zkratit oba uchytavaci popruhy na operadle, protoze byly prilis dlouhe a nedrzely. Zabralo to chvili prace s jehlou a niti, zadnej problem. _; Sedak drzi dobre bez uprav - je na gumach a ma uchytavaci hacky.

Jediny co me stve je, ze to u me v aute vypada jako v serverovne - samej kabel. Potahy mam totiz i pro spolujezdce, tzn. ze jsem musel koupit roztrojku do zasuvky, aby mi zbyla volna zasuvka i na jiny zarizeni. Kabely mi vedou podel stredovyho tunelu. Dalo by se to mozna lip vymyslet...

Letos jsem jeste potahy nenandaval, ale uz se to blizi
qpc
Odeslal: Sunday 30 November 2008 - 11:51:13

Insan!ty napsal ...

qpc napsal ...

nějak se to blbě okopírovalo.jinak to maji jako zásilkovej obchod,celé to je na:

Odkaz



Zima je opět tady

to za těch 399,- jsem měl ve služebnim pickupu a bylo to Ok.A ten nejdražší je sice takovej tvrdší,ale za chvilku se to rozsedí a je také Ok.

Prosím, jak fungují tyhle vyhřívané potahy? Mají i ty nejlevnější termostat nebo jedou pořád? Máte někdo s uvedenými třemi typy nějakou zkušenost?


nejlevnější az 299,- Odkaz[0]=2

s termostatem za 399,- Odkaz[0]=2

a snad kvalitnější s certifikatem TÜV/GS za 459,- Odkaz[0]=2

No 150,- není moc velký rozdíl..





Insan!ty
Odeslal: Saturday 29 November 2008 - 21:57:09



Odkaz
Insan!ty
Odeslal: Saturday 29 November 2008 - 17:30:18

qpc napsal ...

nějak se to blbě okopírovalo.jinak to maji jako zásilkovej obchod,celé to je na:

Odkaz



Zima je opět tady

Prosím, jak fungují tyhle vyhřívané potahy? Mají i ty nejlevnější termostat nebo jedou pořád? Máte někdo s uvedenými třemi typy nějakou zkušenost?


nejlevnější az 299,- Odkaz[0]=2

s termostatem za 399,- Odkaz[0]=2

a snad kvalitnější s certifikatem TÜV/GS za 459,- Odkaz[0]=2

No 150,- není moc velký rozdíl..



Add to Google Pridej na Seznam
TOPlist Seznam S-Rank CZIN.eu PageRank Alexa Rank JyxoRank 

Vygenerováno za:0.1145 sec,0.0807 z toho dotazů.