• Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau

Fórum

Opel Club Renbau :: Vlákna :: Poradna Vectra :: VECTRA :: Vectra exteriér :: Re: Predna kapota
Vaše jméno:
Odpověď:


Témata příspěvků
Stano
Odeslal: Saturday 08 December 2007 - 19:06:18
Čaute chlapi! Stala sa mi taká nepríjemná vec,mám vectru A a podarilo sa mi ju nabúrať. Nestihol som dobrzdiť. Neviete kde by som mohol zohnat náhradné diely za rozumnú cenu. Potrebujem komplet celý predok, aj z prednou kapotou, aj s lavím blatníkom. Nemusia byt nové. Ak o niečom viete prosím dajte mi vediet. Ďakujem
Poslední odpovědi
wokáč
Odeslal: Monday 10 December 2007 - 09:23:11

Sorry legend ale neviem čítať nie som člen a príspevky nezmažem takže si to nevšímaj všimol som si až teraz že je to na VE A ja mám VEBE takže to nič
Wokáč
Odeslal: Monday 10 December 2007 - 08:33:51

a zabudol som tá posledná veta o tom blatníku.. to malo ísť pre STANA
Wokáč
Odeslal: Monday 10 December 2007 - 08:31:54

LEGEND .... svetlomety oba za 1000 ? nejako málo nie ? to pošli aj mne berem hneď .

NO a ináč ja som zohnal blatník za 1600 a na vrakoviskách ich predávajú po 1500 takže to už je na tebe či kúpiš nový alebo nie... .
Legend
Odeslal: Saturday 08 December 2007 - 22:28:46

Já mám komplet přední světla na vectru A facelift včetně blinkrů a přední masku se znakem. Pokud bys měl zájem, můžu poslat na dobírku, nebo předat v Praze. Všechno komplet za 1.000
JOB
Odeslal: Saturday 08 December 2007 - 19:23:15

Nevím od kud jsi, ale buď můžeš využít zdejší inzerci nebo obvolat vrakoviště v místě tvého bydliště. Jinak po nových dílech se můžeš poptat třeba na Odkaz Odkaz Odkaz[]=631628 Odkaz

Další možnost je annonce

PS: Teď jsem si všiml že jsi asi ze Slovenska takže se budeš muset podívat po vašich webech s ND

Add to Google Pridej na Seznam
TOPlist Seznam S-Rank CZIN.eu PageRank Alexa Rank JyxoRank 

Vygenerováno za:0.0643 sec,0.0355 z toho dotazů.