• Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau

Fórum

Opel Club Renbau :: Vlákna :: Poradna Vectra :: VECTRA :: Vectra interiér :: Re: sedacky a volant vectra
Vaše jméno:
Odpověď:


Témata příspěvků
oskar
Odeslal: Saturday 12 January 2008 - 18:28:19
Ahoj chlapi prosim Vas nemate nekdo doma fotky sportovnich sedacek z vectry B nemenil jste je nekdo? nevite kde se daji sehnat ? A taky triramenny volant do vectry a privitam jaky koliv vychytavky co se tyce vectry delam lehky tuning nic prehnanyho proste decent nebo kdyby jste nekdo potreboval s necim poradit treba bych se mohl zase revanzovat Email a taky jsem se chtel jeste zeptat jak je to s palubnim pocitacem mam dvoulitr a kdyz tam dam treba z dvaapullitra bude to fungovat jak ma nebo se to musi prehrat prez tech2??
Poslední odpovědi
lesak
Odeslal: Saturday 30 May 2009 - 20:46:04

Hm a já prodal před měsícem kožený vyhřejvaný sedačky z OB obě za 1000kč A byly tady taky dvakrát v inzerci mám tušení že za dva tisíce a nikdo je nechtěl tak jsem je dal za litr.
KopA
Odeslal: Saturday 30 May 2009 - 16:52:41

Záleží kolikaramenný to je volant. Taky může být kombinace kůže dřevo.
steve
Odeslal: Friday 29 May 2009 - 20:27:22

Co znamená irmscher volant?? tzn,že je v kombinaci se sttříbrným pokovením věnce??nebo je celokožený ze sporta???předpokládám že celokůže že?? a preis???
Anonymní
Odeslal: Friday 29 May 2009 - 16:30:44

moze byt, dobra kupa. budem mat na predaj original volant IRMSCHER do VeBe, nanovo potiahnuty kozou, nebude chciet nikto?
qpc
Odeslal: Sunday 17 May 2009 - 21:35:00

TS napsal ...

Chalani, keby ste niekto chcel do Vectry B kozene sedacky, tak predavam, je to tu v inzercii _;



Za 9300kč? před měsícem kolega koupil do svojí Vectry za 5tis...
TS
Odeslal: Saturday 16 May 2009 - 12:23:57

Chalani, keby ste niekto chcel do Vectry B kozene sedacky, tak predavam, je to tu v inzercii _;
freez
Odeslal: Wednesday 31 December 2008 - 08:27:33

iurai napsal ...

a co by ste otvarali ?

je to konektor na spojkovy spinac. tusim na 1. obr.

tie schaosene tagy - skuste sa opytat admina


Oskar napsal ...

ahoj panove tak vydelal jsem palubovku ven a nasel jsem tam tyto konektory poradi mi nekdo k cemu jsou




Asi to mělo být pravděpodobně takto ne ? Kdybys nechal citaci tak jak byla tak by se ti to nepokazilo, jde to úplně normálně.
iurai
Odeslal: Wednesday 31 December 2008 - 03:15:58

a co by ste otvarali ?

je to konektor na spojkovy spinac. tusim na 1. obr.

tie schaosene tagy - skuste sa opytat admina
Oskar
Odeslal: Tuesday 23 December 2008 - 12:28:13

Diky Steve chvili jsem se uz bal

Add to Google Pridej na Seznam
TOPlist Seznam S-Rank CZIN.eu PageRank Alexa Rank JyxoRank 

Vygenerováno za:0.0783 sec,0.0258 z toho dotazů.