• Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau

Fórum

Opel Club Renbau :: Vlákna :: Poradna Vectra :: VECTRA :: Vectra exteriér :: Re: Plastove kryta prahov
Vaše jméno:
Odpověď:


Témata příspěvků
zicher
Odeslal: Wednesday 21 May 2008 - 22:27:45
Nazdarek pani. Aj som tu hladal, ale nepodarilo sa mi to. Zaujimalo by ma ci plastove kryty prahov z faceliftovej VeBe budu pasovat aj na predfaceliftovu.....Vdaka.
Poslední odpovědi
Yper
Odeslal: Tuesday 08 July 2008 - 07:23:20

Můj názor je ten, že každá díra do karoserie navíc, snižuje její životnost. Ať to uděláš sebelépe, riziko zvýšené koroze tu je.
zicher
Odeslal: Monday 07 July 2008 - 16:43:27

Tie prahy z boku idu nasunut na trne. Zo spodu idu plastove stupliky do ktorych sa zasuva kolik. Moja otazka ci nebude vadit ked zospodu navrtam diery na tie koliky, lebo ich tam nemam.
zicher
Odeslal: Monday 07 July 2008 - 07:32:55

Martas, ja som sauz potom k tomu nevracal, lebo som planoval ist do Oplu a tam sa spytat. Takze preto som o tom ani nepisal. Ale aj tento obrazok mi pomoze. Moc diky....
Martas
Odeslal: Monday 07 July 2008 - 06:12:02

Dva obrazky, sice nic moc detailni ale postaci k tomu, aby bylo videt ze ma profil "L" a to sem zvedavej za co to zejmena vepredu (vzadu to drzi "krytka") teda pujde prilepit.







Martas
Odeslal: Monday 07 July 2008 - 06:01:41

Podivejte se napred, jak ten prah vypada a pak teprve uvazujte o lepeni - neni ho za co prilepit, nema temer zadnou plochou stycnou cast !!!
KopA
Odeslal: Sunday 06 July 2008 - 23:56:49

Prosimte zicher co to tady porad resis.
Mas dve moznosti:
1. zajdes do oplu a ty kolicky si koupis. Normalne to prodavaj. Funguje to na principu nytu. Vyvrtas diru cvaknes ho tam a je to. Vypada to jako hrebik. Tycka s placatou hlavickou na konci normalne nabodovany z rubu.
2. prah prilepis silikonem.

Osobne bych volil silikon protoze pri delani der do auta hrozi nasledna koroze pokud vrtana mista neosetris jak zevnitr (vosk do dutin) tak zvenci.

A o lepeni bych nepochyboval. Silikon je idealni jelikoz jak lakovany prah tak plast nebo lak tech prahu je hladky material = idealni na lepeni lepidly na bazi silikonu. No a zafixovat je to nejjednodussi proste to prilepis izolackou. Klidne s tim muzes i jezdit nez lepidlo zaschne a pak izolacku jenom strhnes - nevěříte? Věřte! (nebo se muzete zeptat jak to delaj v kazdy firme co dela do autoskel).
zicher
Odeslal: Sunday 06 July 2008 - 11:04:09

Nie neviem ako vypadaju? Vcera sme sa bavili o tom ze by som si ich dal manikovy stocit. Tak preto by som ich poterboval vydiet z blizka. Zatial som ich na ziadnom vrakaci nevidel. U nas je malo takzch rozbytych Vectier. Asi poriadny vodici? NEVIEM.
qpc
Odeslal: Sunday 06 July 2008 - 10:56:58

zicher napsal ...

Ja som si uz prahy zohnal origo. Ale ja vobec neviem ako tie trne vzpadaju. A co som bol na vrakoviskach tak vsade tam boli iba bez prahov.


nevíš,jak vypadaj? a co ta Martasova fotka v tomto vlákně?
zicher
Odeslal: Saturday 05 July 2008 - 23:11:29

Ja som si uz prahy zohnal origo. Ale ja vobec neviem ako tie trne vzpadaju. A co som bol na vrakoviskach tak vsade tam boli iba bez prahov.

Add to Google Pridej na Seznam
TOPlist Seznam S-Rank CZIN.eu PageRank Alexa Rank JyxoRank 

Vygenerováno za:0.0749 sec,0.0448 z toho dotazů.