• Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau

Fórum

Opel Club Renbau :: Vlákna :: Poradna Omega :: OMEGA :: Omega ostatní v :: Re: Cena přestavby MV6 na LPG?
Vaše jméno:
Odpověď:


Témata příspěvků
Věrný držák
Odeslal: Friday 23 May 2008 - 02:12:07
Po dlouhém hledání slušné Omegy B v LPG už spíše koketuji s myšlenkou koupit nějakou MV6 (slabší nechci, když už Omegu B, tak v maximální motorizaci) v rozumném stavu a nechat jí na LPG přestavět. Co tu tak ve fóru čtu, tak největší problémy dělá V6 + sekvenční LPG. Můžu čekat spolehlivý provoz, pokud bych použil jednoduchý systém nasávání LPG podtlakem? Na kolik by přestavba pro MV6 vyšla? A kolik si to pak veme? Je mi jasný, že 210 koní si asi 11l LPG jako 2.0 neveme, ale vejdu se třeba do 13-14l kombinace?
Poslední odpovědi
JardaB
Odeslal: Monday 16 February 2009 - 13:00:07

Sekvence mi uspokojive funguje. Jiny system nedoporucuji, V6 ma dost komplikovane a objemne sani, az ti to streli, tak se z opravy pos.... Ale pripoustim, ze to fungovat muze, prijdes ale o TC. Spotreba benzinu pred ohratim mi prijde nevyznamna, tankuju tak 1x za 2-3 mesice za 500. Plyn kazdy tyden plnou. Jezdim vetsinu po meste, v lete to prepne skoro hned, v zime tak po par km a pak uz pres den skoro hned (mam to nastaveny na 35stC, co slo nejmin)
freez
Odeslal: Monday 16 February 2009 - 12:50:36

Přesunuto ze souběžného vlákna MV6 LPG

Charlie napsal ...

Zdravím vás. Uvažuji o koupi omegy MV6 a z důvodu vyšší spotřeby bych ji chtěl nechat přestavět na lpg. A tak se vás chci zeptat, jestli s tím máte někdo zkušenosti. Byl bych rád kdyby jste někdo napsal,že je možná a bude bez problémů fungovat, přestavba na podtlakový řízený systém:). Jde mi hlavně o to abych po nastartování mohl přepnout na lpg, a taky je to o něco (dost) levnější než vstřikování do sání. A hlavně mám s tímto systémem dobré zkušenosti ze sorpia 2.9l Kontaktoval sem zatím jen jeden servis který tyto přestavby provádí, ale podlak by nedoporučovali. Děkuji vám za rady.


Pivasek
Odeslal: Monday 26 May 2008 - 21:30:57

Já jsem nechal dát do mýho Omegiáška (y32se AT) v breznu 08 sekvenci Elpigaz. Cena prestavby 41 tis. Kc. Zatím najeto 6 tis. km a žádný problém. Spotreba ve meste 16-17l, mimo mesto 11-12l. Blbý je, že se prestavbou ješte zhorší už tak špatný prístup k motoru. Jinak firma co mi to delala, me velice potešila, když se jim podarilo schovat plnicí koncovku pod vícko nádrže a nemuseli mi vrtat do Irmscher nárazníku. _;
Věrný držák
Odeslal: Sunday 25 May 2008 - 18:30:58

Pája napsal ...

Mám v MV6-tce sekvenci LPG už od ledna 2008 a jedinej problém jsem měl s tím, že jsem se zatím nedostal na magystrát k zapsání do TP !!(a) . Jinak zatím bez jediného problému. Stálo mě to 45ooo,-. Spotřeba je ve městě cca. 13-14 l LPG a mimo město asi 10-11 l LPG.



Ta spotřeba je zajímavá, přesně tolik mi totiž v OA žere plynu 2.0i 85kw - nasávanej podtlak. Kdyby ten šestivál žral stejně, tak by to nebylo od věci
Pája
Odeslal: Saturday 24 May 2008 - 15:13:13

Mám v MV6-tce sekvenci LPG už od ledna 2008 a jedinej problém jsem měl s tím, že jsem se zatím nedostal na magystrát k zapsání do TP !!(a) . Jinak zatím bez jediného problému. Stálo mě to 45ooo,-. Spotřeba je ve městě cca. 13-14 l LPG a mimo město asi 10-11 l LPG.
vrgadaa
Odeslal: Friday 23 May 2008 - 07:40:08

jdi do toho, stejne tady na V6 a sekvenci nadavam jen ja-to je ta kvantita, ostatni jsou ta kvalita spokojena
...
Co mas proti nedotazenym sponkam v sani? To neni netesny, to jen neni dotazeny, alespn u mne a funguje to velmi dobre. Osobne si myslim, ze tkaovy bazmek je konstrukcne vyrazne lepsi nez protizaslehova klapka
Martas
Odeslal: Friday 23 May 2008 - 06:22:06

Věrný držák napsal ...

Co tu tak ve fóru čtu, tak největší problémy dělá V6 + sekvenční LPG.


Nehled na kvantitu prispevku a nadavek na V6 by Opel jako takove a i ve spojeni s LPG ale zkus se podivat kdo resp. kolik lidi ty prispevky pise, pak zjistis viz. vyse Jarda ze zas takova katastrofa to neni.

A co si tam das je krome financni stranky i o tom co jsi nebo nejsi ochotny pri provozu zkousnout. Pro me je predstava ze jezdim s povolenyma sponkama aby kdyz me to slehne se nerozstrelilo cely sani ale jen vylitly hadice nebo se rozlitla jen jegho cast naprosto neprijatelna.
JardaB
Odeslal: Friday 23 May 2008 - 05:53:02

No ja bych tu sekvenci nezatracoval, pokud je udelana dobre, tak to asi jde. Ten nasavany jak ma treba Legend jde asi taky, ale je tam to riziko slehnuti a destrukce sani. Cena prestavby sekvence tak 35-45t, nasavany tak o 10t min.
Spotreba tech 12-14 bude.

Add to Google Pridej na Seznam
TOPlist Seznam S-Rank CZIN.eu PageRank Alexa Rank JyxoRank 

Vygenerováno za:0.0447 sec,0.0115 z toho dotazů.