• Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau

Fórum

Opel Club Renbau :: Vlákna :: Poradna Vectra :: VECTRA :: Vectra interiér :: Re: Přestavba klimatizace
Vaše jméno:
Odpověď:


Témata příspěvků
Anonymní
Odeslal: Friday 06 June 2008 - 14:35:23
Zdravím ,chtěl bych se zeptat jestli jste už někdo předělávali s manuální klimy na automatickou klimu??CO jsem tak zjištoval tak všude mi řekli že musím vyměnit topení s ovládáním za digi , napojit čidlo pod sklem a čidlo u ovladání a mělo by to fičet.Rozdíl je pry jen vtom topení ,čidlech a ovladání jinak že ta klima je stejná tak se ptám jestli někdo o tom něco nevíte.čím víc zjistím tak tím líp.příští týden bych měl tu digi si dovést domů i s čidlama a el. tak se ptám jak to je.diky
Poslední odpovědi
JardaB
Odeslal: Wednesday 18 November 2009 - 07:23:06

Tak dik, vypada to povzbudive, ona cela ta palubka v manualu je trosku dezolat, tak na tom natrenuju destrukci a pak se uvidi Nikdo toho sedanka nechce, pustim se brzo do nej, az z toho budou plechy litat, ale je mi ho docela lito Jeste musim najit a upravit nejakou lahev na odcerpani chladiva
Legend
Odeslal: Wednesday 18 November 2009 - 00:21:18

JB: neboj se toho... Odlišných konektorů bych se určitě nebál, u klimatizace se zrovna nelišily, ale to je stejně jedno, protože se nevyhneš mírné úpravě elektriky, protože manuální klima nemá konektor jako digi klima, takže můžeš vyměnit celý svazek elektriky pro palubní desku, což je dost pracné, nebo jen štípnout konektor od digi klimy a ten zapojit do druhého auta, není toho moc, plus, kostra atd atd, to už je hraní s kabelama. Nejzdlouhavější bude vyndat u dvou aut palubní desku a komplet topení, potom to vracet už jen do jednoho, no celkem se to dá. Před pár dny jsem zrovna měnil topení u jedné Omegy a trvalo mi to přesně 4 hod, takže to je tak na 1 až 2 zimní večery, víc asi ne _;
JardaB
Odeslal: Tuesday 17 November 2009 - 15:22:49

Tak odbornici, asi taky pujdu do teto operace, upozornete me na komplikace. Mam sedana MV6 r. 97 s digi na rozebrani, vedlo toho kombi 96 s manualni kterou chci vymazlit. Jak to je se zamenitelnosti dilu? Mam obavy z toho rocniku, menily se zrovna typy konektoru atp. Po dlouhych zimnich vecerech by to mohlo byt docela zabavne
Frenk
Odeslal: Sunday 29 March 2009 - 11:47:39

No tak jsem to nakonec vyresil tak ze prehazuju i relatka v motorovem prostoru se svazkem ...
Frenk
Odeslal: Friday 27 March 2009 - 23:01:13

Narazil jsem na dalsi problém - digiklima na oproti manualni jeste v motorovem prostoru na okruhu topeni takovej mmotorek/ventil - nevim co to je, no ale kabely k nemu se straci ve svazku pod predni maskou a jdou do pojistkove skrine s relatkama - co s tim, da se to nemakm napojit nebo musim vymenit i celou el instalaci v motorovem prostoru ??? Zil jsem v domeni ze staci vymenit jen el instalace pod palubkou ktera konci konektorama u baterky ... Co ted tedy ??? Díky moc !
Legend
Odeslal: Thursday 26 March 2009 - 18:05:24

Frenk napsal ...

Jo a jeste otazka:) Ja s radiatorem klimatizace ? Kde to mam rozpojit???

To je dobrá otázka... Nejlepší odpojit přímo tam jak vstupují hadice do kabiny, uprostřed je jeden šroub a hned je klima rozpojená. Nevyhneš se vypuštění, pokud ještě fungovala. No a topení, tam se to dělá docela blbě, pokud se poškodí plastové koncovky, tak se dá hadice uřízkout a napojit dvěma sponama, ať to opravdu těsní.
Frenk
Odeslal: Thursday 26 March 2009 - 17:55:39

Jo a jeste otazka:) Ja s radiatorem klimatizace ? Kde to mam rozpojit???
Frenk
Odeslal: Wednesday 25 March 2009 - 14:51:16

Si asi budu zase pripadat jako gynekolog amatér Já mám u auta s digiklimou dokonce venku motor takze se mi to bude dobre vyndavat a hlavne si to pekne prohlednu
Legend
Odeslal: Wednesday 25 March 2009 - 13:19:39

Mělo by stačit oddělat plastové torpédo co je pod stěračema, ale teoreticky by se tam mohlo dát dostat i zpod auta, ty šrouby jsou výškově tak v půlce auta.

Add to Google Pridej na Seznam
TOPlist Seznam S-Rank CZIN.eu PageRank Alexa Rank JyxoRank 

Vygenerováno za:0.0907 sec,0.0616 z toho dotazů.