• Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau

Fórum

Opel Club Renbau :: Vlákna :: Poradna Omega :: OMEGA :: Omega exteriér :: Re: Aretace dveří (omezovač dveří)
Vaše jméno:
Odpověď:


Témata příspěvků
OMEGA MV6
Odeslal: Friday 27 June 2008 - 11:26:53
Zdravím při otevíraní a zav. dveří mi lupe omezovač dveří, nevíte kde by se to dalo koupit? popř. za kolik? Díky.
Poslední odpovědi
mates
Odeslal: Friday 01 August 2008 - 07:51:24

spam_bot napsal ...

a o vrakaci na jihu Moravy by ste nekdo nevedel?

Odkaz
spam_bot
Odeslal: Thursday 31 July 2008 - 21:19:03

a o vrakaci na jihu Moravy by ste nekdo nevedel?
Legend
Odeslal: Thursday 31 July 2008 - 20:55:18

Já doporučuji Hodkovice na jihu od Prahy, tam to mám nejblíž a dá se tam domluvit na rozumné ceně. Případně mám taky omezovače z rozebraného auta.
Martas
Odeslal: Thursday 31 July 2008 - 20:33:57

Nepises o jaky region se jedna, ja osobne mam velmi dobre zkusenosti s vrakovistem ve Zlatnikach u Prahy a docela ujde i tolikrat haneny na Kutnohorske v Hostivari.
stujan
Odeslal: Thursday 31 July 2008 - 20:29:44

jen malou reagenci na VRAKÁČE. chtěl jsem disk na MV6, prodejce ani nezvedl oči od PC a řekl pětikilo, potřeboval jsem jeden kus bezp. pasu, třeba poškozeného, taky pěťo a nakonec jsem ze optal, zda nemá umělohmotnou trysku na ostřikovač předních světlometů, touto nicotností (nová stojí cca 1200) jsem jej evidentně urazil a odešel. TAKŽE Z VRAKÁČŮ ZAČÍNÁM BÝT SILNĚ VYLÉČEN. Pokud máte někdo jiné zkušenosti, prosím sdělte. Děkuji Email V současné době téměř nemohu zavřít levé přední dveře, jak to lupe v omezovači, tak ho chci zítra rozebrat a uvidím co dál. Oplům zdar !
Laïa
Odeslal: Friday 27 June 2008 - 23:32:43

Bìž do Opla, oddìlení náhradních dílù a kup podle potøeby buï jen ty plastové kroužky, nebo plechové výztuhy do dveøí , v nejhorším pøípadì náhradní navaøovací plechy.
TOMdesign
Odeslal: Friday 27 June 2008 - 22:36:57

Mne ten plech taky prasknul a vyřešily to velké podložky, který jsem dal pod ty dva šrouby a je klid. _;
OMEGA MV6
Odeslal: Friday 27 June 2008 - 16:07:10

Tak sem zkoušel jeden vrakáč a tam říkali 500kč za 1ks jak na omegu A tak B. Zdá se mi to trochu moc. (trochu víc než moc). Takže zkusím samoopravu jinak asi banán a budu to muset koupit.
mates
Odeslal: Friday 27 June 2008 - 15:13:53

Legend napsal ...

Já jsem to taky vyřešil originálně, měl jsem vyrvaný i ten plech ze dveří, tak jsem pak koupil jinou omegu...

Mě jebne
Prosím tě...neber si z něj příklad, napřed to zkus opravit

Add to Google Pridej na Seznam
TOPlist Seznam S-Rank CZIN.eu PageRank Alexa Rank JyxoRank 

Vygenerováno za:0.0336 sec,0.0079 z toho dotazů.