• Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau

Fórum

Opel Club Renbau :: Vlákna :: Poradna Vectra :: VECTRA :: Vectra exteriér :: Re: Zamok na kluc na zadny kufor
Vaše jméno:
Odpověď:


Témata příspěvků
zicher
Odeslal: Monday 04 August 2008 - 17:01:54
Panove, viem ze sa to sem nehodi, ale dost surne potrebujem ci niekto nema zamok na kluc na zadny kufor aj s tym stvorcovym plastom.
Poslední odpovědi
Martas
Odeslal: Monday 11 August 2008 - 12:40:57

zicher napsal ...

Yper, myslis nejakemu mechanikovi resp. do servisu? Uvidim mozno casom. Inak dik...


Kterykoliv zamecnictvi ti stavitka prehodi.
zicher
Odeslal: Monday 11 August 2008 - 12:34:27

Yper, myslis nejakemu mechanikovi resp. do servisu? Uvidim mozno casom. Inak dik...
Yper
Odeslal: Monday 11 August 2008 - 07:32:51

2 Zicher: a když to odneseš do nějaké mechaniky, tak ti stavítka v zámku předělají podle Tvého klíče - to oni umí.
zicher
Odeslal: Saturday 09 August 2008 - 11:34:22

Takze nakoniec som si dal na nete vyhladat vsetky vrakace v CR a SR. A na tom uplne poslednom co som volal take nieco mal. Za dva zamky + motorcek bude chciet 2000,- Ceskych a doprava k tomu. Uz mi je to jedno, lebo som sa toho nahladal...
zicher
Odeslal: Tuesday 05 August 2008 - 18:11:34

Keby si vedel kolko vrakovisk so pobehal a nehovorim o tom kolko som ich obvolal. A stale nic. Uz ma ide z toho je....!
Legend
Odeslal: Tuesday 05 August 2008 - 18:05:07

Pokud ti nebude vadit, že do zámku nebude pasovat klíč, tak ho můžeš koupit na vrakovišti, řekl bych že nebude stát moc.
zicher
Odeslal: Tuesday 05 August 2008 - 16:56:17

Oplaci, neviem zohnat zamok na kluc na zadny kufor. Spodny ten som si zohnal, ale povedali mi ze ten na kluc sa da zohnat, ale iba s klucom a za to chcu 2600,-Sk. Ale ja ked chcem otvarat iba z dialkovym tak mi je to jedno aky zamok to bude.
A chcem sa aj spytat ze ci sa to neda nejako urobit keby tam nebol ten zanok a motorcek by priamo otvaral spodny zamok. Proste nejako ho obist. Tu dieru po zamku by som zatmelil.
zicher
Odeslal: Monday 04 August 2008 - 17:53:37

O tej inzerci viem, ale sa mi zda ako keby ju velmi malo ludi citalo. Mal som tam uz dost veci a nikdy nic. Moc sa omluvam. Je to B fecelift, sedan. Keby boli obidva zamky + motorcek tak by som sa nenahneval.
Martas
Odeslal: Monday 04 August 2008 - 17:26:45

Vectra A nebo B nebo C a provedeni Sedan nebo Hatchback nebo Caravan ?

Jinak je tu fungujici inzerce !

Add to Google Pridej na Seznam
TOPlist Seznam S-Rank CZIN.eu PageRank Alexa Rank JyxoRank 

Vygenerováno za:0.0500 sec,0.0242 z toho dotazů.