• Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau

Poradna

Opel Club Renbau :: Poradna :: Poradna Vectra :: VECTRA :: Vectra motor
 
<< Předchozí téma | Další téma >>
Hřídel v převodovce
Moderátoři:legionar, Prazdroj, Jerry, jirka, Wonderboys, admin
Toto téma je zamčeno
Autor Příspěvek
ALDA Email
Sunday 13 March 2005 - 13:13:14
Host
To byste nevěřili, co se mi stalo Jedu, vąechno je OK a na křiľivatce zastavím na červenou. Kdyľ blikne oranľová, chci zařadit a nic. Nejde to. Vypnul jsem motor, zařadil za jedna a s vyąlapnutou spojkou nastartoval. Rozjel jsem se a chci zařadit dvojku a zase nic. Prostě to tam nąlo narvat. Říkám si... asi synchrony nebo co ? ! Přivezul jsem to znamýmu do Opel servisu a tam vubec netuąili, co to muľe být. Tak si to tam nechali. Rozdělali převodovku, kontrolovali tahla od ąaltrpáky atd atd. Nic nenaąli. Akorát zadřené loľisko na převodovém hřídeli a pod ním taky přidřený ten hřídel samotný. Takľe do opravny, navařit, přebrousit či co s tím dělali a zpět. V pondělí to budou skládat dohromady, tak jsem zvědav, jak to dopadne. Mám VeBe 99 2,0 16V CDX, motor X20XEV. Najeto mám skoro 250.000 takľe uľ to má asi nárok na nějaké takové závady, ale vľdycky to člověka překvapí. Chtěl jsem ji uľ prodat, ale poté co jsem vyměnil snad vąechna kliková, vačková a jiná čidla, střední díl výfuku, brzdové desky, atd atd... a proąel technickou v lednu 2005, tak ji asi jeątě ty dva roky podrľím, pokud nebude zlobit. Ten můj známej v Opelu mi řekl, a» to prodám, ale já nevím co místo toho, ... a vůbec Vectra je Vectra, ľe Řekl mi, ľe to není na protáčení tolika kilometrů stavěné, takľe po 200 tisících uľ je to mrtvé auto. Ale ta kára jezdí jako čert Je to Caravan, tak i ledacos odveze. Co si o tom myslíte Oploidi ???
qpc
Sunday 13 March 2005 - 14:32:33
když Bůh škádlil peklo,vymyslel i500
Uživatel #255
Registrován: Monday 20 September 2004 - 16:39:01
Příspěvků: 5329
myslim si ľe je to od kusu.Osobně mam najeto skoro 273.000km a auto je v pohodě.Odeąlo časem jen pár volovin jako alternátor atd ,ale vąe je opravitelné.Znám i člověka,co má s VB caravanem najeto cca380,000 a taky je ok..

Odkaz Astra-H OPC

Odkaz i500.html

Na peklo se zvoní tlačítkem "SPORT".

Hra na honěnou vubec nedáva smysl. Když máš babu, tak přece nehoníš.....


ALDA Email
Sunday 13 March 2005 - 14:42:20
Host
To jsem rád, ľe je i někdo, kdo má najeto více neľ já Tady v Brně mi vąichni říkají, ľe je to mrtvé auto, ale to fakt jezdí jako ąlak. Teda, kdyľ zrovna není v servisu a neopravuje se neco opravitelného, ľe !? Taky mě napadlo, kolik asi stojí případná generálka motoru, jestli se to vyplatí, protoľe jinak to auto vypadá (kdyľ se umyje) skoro jako nové
Red Dwarf
Sunday 13 March 2005 - 16:57:14
Host
Já myslím,ľe generálka tě jeątě dlouho nepotká,pokud s tím nejezdíą blbě(plný plyn za studena a tak).Jednou jsem četl článek,ľe chlápek s tímhle motorem najel 550tisíc km a v pohodě.Jde opravdu o kus,známému se podělala Honda jiľ po 20tkm.V bazaru lze vidět běľně i 1,6 z 280tkm.A ty opravy po takovém proběhu jsou normální a u kaľdýho auta.Jednou jsem měl půjčenou starou omegu 2,0 automat s 350tkm a vím,ľe pak i 2 roky tady jezdila naprosto bez oprav.
NIO
Sunday 13 March 2005 - 19:59:09
Host
do servisu mi jezdila VEBE 1,8 a mela najeto 750000km
a myslim ze jezdi dodnes a ma uz milion.

To cumis riwi co??
Anonymní
Sunday 13 March 2005 - 20:28:09
Host
Ja mam najeto 392 000 km Vebe X20XEV. Motor je OK, ale ten rez
riwal
Sunday 13 March 2005 - 21:34:52
Host
Tak to čumim NIO, mám 115000 a maximálně dva roky do prodeje, takľe jsem asi v pohodě.
 
Odebírat z poradny: rss 0.92 Odebírat z poradny: rss 2.0 Odebírat z poradny: RDF

Add to Google Pridej na Seznam
TOPlist Seznam S-Rank CZIN.eu PageRank Alexa Rank JyxoRank 

Vygenerováno za:0.1506 sec,0.1226 z toho dotazů.