• Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau

Poradna

Opel Club Renbau :: Poradna :: Poradna Vectra :: VECTRA :: Vectra motor
 
<< Předchozí téma | Další téma >>
X20XEV nejde nad 4.500 otacek
Přejít na stranu  [1] 2
Moderátoři:legionar, Prazdroj, Jerry, jirka, Wonderboys, admin
Toto téma je zamčeno
Autor Příspěvek
smepet
Sunday 13 March 2005 - 19:55:04
Host
Ahoj,
prasata v servisu mne dali spatne tesneni pod ventilove viko a z motoru vytekl vice nez 1 l oleje. Po oprave jsem dnes motor umyl, vsechno se zdalo byt v pohode, pro jistotu jsem ho vysousel 2 hodiny na 2000 ot/min. Pak jsem ale zjistil, ze v 4.500 otacka zacne motor vynechavat jak kdyz se zapne omezovac, prerusovane vynechava a nejde pres.
Netusite, cim by to mohlo byt ? Predpokladam, ze natekla voda kam nemela.

Diky za radu

smepet
vvdd
Sunday 13 March 2005 - 20:24:15
Host
Měl jsem úplně stejný problém. Diagnostika psala vadný snímač otáček na klice. 3x jsem ho nechal vyměnit, pomohlo to jenom na chvilku. Tak jsem to odvez Andrejovi a ten naąel závadu na nějakém obvodu v řídící jednotce, přepájí kus z nějaký jiný a zítra to prý bude mít hotový. Jestli to nemáą daleko na Kladno, tak mu to tam odvez. Vyzná se. Nejdřív bych ale zkusil vyčistit a vysuąit svorkovnice od toho snímače na klice. Podle toho, co Andrej říkal, ho teď ECU, ignoruje a pouľívá místo něj snímač otáček na vačce.
vvdd
Sunday 13 March 2005 - 20:27:20
Host
Měl jsem úplně stejný problém. Diagnostika psala vadný snímač otáček na klice. 3x jsem ho nechal vyměnit, pomohlo to jenom na chvilku. Tak jsem to odvez Andrejovi a ten naąel závadu na nějakém obvodu v řídící jednotce, přepájí kus z nějaký jiný a zítra to prý bude mít hotový. Jestli to nemáą daleko na Kladno, tak mu to tam odvez. Vyzná se. Nejdřív bych ale zkusil vyčistit a vysuąit svorkovnice od toho snímače na klice. Podle toho, co Andrej říkal, ho teď ECU, ignoruje a pouľívá místo něj snímač otáček na vačce.
vvdd
Sunday 13 March 2005 - 20:31:42
Host
Měl jsem úplně stejný problém. Diagnostika psala vadný snímač otáček na klice. 3x jsem ho nechal vyměnit, pomohlo to jenom na chvilku. Tak jsem to odvez Andrejovi a ten naąel závadu na nějakém obvodu v řídící jednotce, přepájí kus z nějaký jiný a zítra to prý bude mít hotový. Jestli to nemáą daleko na Kladno, tak mu to tam odvez. Vyzná se. Nejdřív bych ale zkusil vyčistit a vysuąit svorkovnice od toho snímače na klice. Podle toho, co Andrej říkal, ho teď ECU, ignoruje a pouľívá místo něj snímač otáček na vačce.
smepet
Sunday 13 March 2005 - 20:35:09
Host
Vzhledem k tomu, ze jsem ho dnes rano tocil uplne v pohode a zacal zlobit az po umyti, tak doufam, ze je to jenom ta svorkovnice. Nevis kde bych ji nasel ?

Diky



vvdd
Sunday 13 March 2005 - 20:49:42
Host
Omlouvám se za tu haldu odpovědí, nějak se mi se*e router.
Mám MV 6, X30XE, takľe nevim. Funkčně to ale bude to samý a určitě Ti půjde stíněnej káblík od sertváku, tak běľ po něm. Ten konektor mám nahoře za hlavou, ty ho asi budeą mít někde z boku, máą napříč uloľený motor, já podélně. Kdyľtak si počkej na NIA, ten Ti to řekne přesně.
smepet
Sunday 13 March 2005 - 20:53:22
Host
Diky,
zkusim to najit v knizce
riwal
Sunday 13 March 2005 - 21:49:13
Host
2 smepet: A svítí Ti kontrolka diagnistiky, pokud jo tak ej ECu v ve stavu nouze a má omezovač na 4500ot./min. asi to vy padá na čidlo kliky nebo vačky.
smepet
Sunday 13 March 2005 - 23:33:15
Host
Diagnostika je OK, kontrolka nesviti.
vvdd
Monday 14 March 2005 - 01:39:44
Host
Ani svítit nemusí. Mě se rozsvěcela aľ na těch 4500 ot. na omezovači, pak hned zase zhasla.
Přejít na stranu  [1] 2  
Odebírat z poradny: rss 0.92 Odebírat z poradny: rss 2.0 Odebírat z poradny: RDF

Add to Google Pridej na Seznam
TOPlist Seznam S-Rank CZIN.eu PageRank Alexa Rank JyxoRank 

Vygenerováno za:0.1351 sec,0.1035 z toho dotazů.